Foto: MovieStillsDB

Aké dojmy máte z poslednej série vy?

Mnohí fanúšikovia sa nevedeli dočkať poslednej série Game of Thrones. Avšak ako ju začali sledovať, stále viac sa ozývali negatívne reakcie. Tie vyvrcholili zatiaľ poslednou odvysielanou časťou s názvom The Bells a to až do takej miery, že vznikla petícia za to, aby celú ôsmu sériu natočili tvorcovia odznova.

Článok pokračuje pod videom ↓

David Benioff a D.B. Weiss, scenáristi Game of Thrones sú v týchto dňoch zavalení spŕškou kritiky. Spomínaná predposledná časť 8. série má zatiaľ najnižšie hodnotenia spomedzi všetkých častí. Mnohí scenáristov obviňujú zo slabej kreativity a z toho, že bez knižnej predlohy od Georgea R. R. Martina nedokážu dať seriálu dostatočnú šťavu.


Preto vznikla na portáli change org petícia za opätovné natočenie ôsmej série, ktorá má v čase písania článku takmer 400-tisíc podpisov. Aj to dokazuje, aký veľký počet ľudí je z nových častí sklamaných.

Pravdou ale je, že šanca, že by petícia niečo zmenila a tvorcovia by ôsmu sériu chceli naozaj natočiť odznova, je veľmi nízka. Ľudia kritizujú aj to, že s takým veľkým rozpočtom (90 miliónov dolárov) očakávali naozaj niečo viac.

Aký je váš názor na poslednú sériu Game of Thrones? Zahlasujte v našej ankete. Ak ste naozaj aj vy s ňou nespokojní, pripojte sa k petícii.

ladbible
Uložiť článok

Najnovšie články