Foto: Flickr.com

Vivian sa rozhodla dištancovať od svojho otca.

Po obvineniach zo sexuálneho obťažovania a otvorenej kritike zo strany jeho zamestnancov prichádza pre Elona Muska ďalšia rana, tentokrát priamo od jeho transgender dcéry, ktorá s otcom už nechce mať nič spoločné, píše DailyMail. Rozhodla sa pre právnu zmenu pohlavia z muža na ženu a aj zmenu mena, aby sa zbavila priezviska Musk. 

Článok pokračuje pod videom ↓

18-ročná Vivian, predtým Xavier, pochádza z Muskovho prvého manželstva s Justine Wilsonovou, ktoré sa rozpadlo v roku 2008. Teraz obleteli svet správy o podaní súdnych dokumentov, ktorými žiada zmenu svojho pohlavia a taktiež svojho priezviska. To súvisí priamo s jej otcom, s ktorým už nechce mať nič spoločné.

Verejne sa postavila proti svojmu otcovi

„Už nežijem so svojím biologickým otcom a ani si neželám byť s ním nijakým spôsobom spájaná,“ zdôvodnila toto rozhodnutie Vivian. Aby sa od Muska ešte viac dištancovala, rozhodla sa prijať priezvisko Wilson – po svojej mame. Po novom sa z nej namiesto Xavier Musk stane Vivian Jenna Wilson.

Verejne sa tak postavila proti svojmu otcovi a dokumenty podané na súde sa dostali aj na verejnosť, aktuálne kolujú napríklad po Twitteri. Je na nich vidieť, že skutočne žiada o zmenu svojho pohlavia na ženské.

Ľudia začali na sociálnych sieťach označovať Elona Muska spoločne so zdieľaním tejto fotografie. On sa k tomu zatiaľ verejne nevyjadril. Podľa odôvodnenia, ktoré Vivian poskytla, je totiž zrejmé, že majú medzi sebou roztržku.

0
Uložiť článok
Komentovať