Foto: iStores

Každý z nás chce prácu, kde sa môže niekam posúvať.

Každý človek potrebuje vo svojom živote cieľ. Nie každý však odmalička vie, čím chce byť. Vaša profesia nemusí byť hneď špecifikovaná a vtedy je fajn mať prácu, v ktorej môžete napredovať.

Prirodzene, nikto z nás nechce zostať v práci, kde sa nemôže nikam posúvať. Kariéru si túžime budovať a robiť kroky dopredu nielen finančne, ale aj ďalším vzdelaním a skúsenosťami. Nemusíte sa na desať rokov zahrabať v jednej pracovnej pozícii, bez možnosti ďalšieho rastu. Možno si aj vy predstavujete kariérny postup, v ktorom budete začínať ako bežný predajca a o pár rokov skončíte ako manažér.

Mladí ľudia sa často v práci ešte hľadajú. Vyskúšajú množstvo pracovných pozícií, aby zistili, s čím sú spokojní, v čom sa cítia doma a čo by určite v budúcnosti robiť nechceli.

Pre ľudí je dôležitá atraktivita práce

Výber novej práce je veľmi subjektívny a ľudia od pozície, na ktorej budú pracovať, čakajú rôzne veci. Na základe nášho prieskumu na Instagrame, do ktorého sa zapojilo viac ako 1 000 respondentov, je však jasné, že najviac ľudí, a to až 49 % opýtaných, zaujíma hlavne atraktivita práce a benefity, ktoré firma ponúka. Z týchto benefitov ľudia na prvom mieste najviac oceňujú možnosť kariérneho rastu. Na druhom mieste sú to vernostné a finančné príspevky a na treťom vzdelávanie.

Z toho vyplýva, že ľudia si veľmi dobre uvedomujú, že aj keď plat je dôležitý, systém benefitov, ktoré firmy ponúkajú, vie dať ľuďom oveľa viac a často je o dosť podstatnejší.

zdroj: interez
zdroj: interez

V dnešnej uponáhľanej dobe je tiež pre každého z nás bez ohľadu na vek dôležité nechodiť do práce so stiahnutým žalúdkom. Keďže v nej trávime veľa času, chceme sa cítiť dobre, pracovať v uvoľnenej atmosfére, moderne a hlavne sa vyvarovať stereotypu.

Uvoľnená atmosféra, benefity a kariérny rast v jednom

Na základe prieskumu sme sa snažili hľadať prácu, ktorá obsahuje všetky top benefity a v spolupráci s iStores sme tú prácu našli. Za prémiovou prácou nemusíte odchádzať do zahraničia, ale nájdete ju aj na Slovensku, v iStores Apple Premium Partner.

V súčasnosti hľadá iStores hneď dvanásť ľudí na rôzne pracovné pozície po celom Slovensku, ich celý zoznam nájdete TU. V ponuke je niekoľko atraktívnych pozícií v Bratislave či už na pozícii brigádnika, ktorá je ideálna pre mladých ľudí s trochou času popri štúdiu, alebo to môžete v hlavnom meste skúsiť ako predajca či manažér.

Ako predajca to môžete skúsiť aj v Nitre, Trnave či Michalovciach. V tomto meste tiež máte možnosť prihlásiť sa na pozíciu manažéra alebo v Košiciach prácu servisného technika.

Foto: iStores

iStores hľadá aj predajcov. Pre niektorých ľudí by ste tak boli prvým kontaktom s Apple produktami, pre iných zase skúseným radcom, ktorý ich môže naučiť niečo nové. Vzhľadom na prácu s ľuďmi je dôležité, aby ste vedeli komunikovať a boli v dobrej nálade. Ak nechcete zastať na mieste, toto je pre vás tá východisková pozícia. Nestratíte sa ani, ak máte záujem o prácu servisného technika, kedy sa budete venovať hardvérovým opravám, diagnostike či výmene Apple komponentov.

Práve v iStores máte možnosť budovať si vašu kariéru dlhodobo, neupadnúť do stereotypu a rásť hlavne vďaka novým skúsenostiam a vedomostiam. Nemusíte sa obávať toho, že skončíte len ako klasický predavač v predajni, úplne stačí, keď máte zápal a môžete to dotiahnuť aj na spomínaného manažéra, dokonca je to žiaduce.

Foto: iStores

Zaujímavé školenia a ďalšie vzdelávanie

Nemusíte mať obavy z toho, že by ste boli od začiatku hodený do vody a nevedeli, čo máte robiť. Už v úvode máte ako zamestnanec k dispozícii vedúceho predajne a coacha, ktorý bude s vami aj s vaším tímom pracovať na predajných zručnostiach. Ako nováčika vás tiež zaškolia do celkového predajného Apple procesu a Apple produktov. Neobídu vás ani rôzne ďalšie účelové tréningy o jednotlivých produktoch, ktoré by ste mali ovládať.

Postupom času by vás čakali rôzne online alebo fyzické tréningy zamerané na technické Apple zručnosti ale aj soft-skills. V prípade, ak z iStores odídete, či prejdete na inú pozíciu, bude z vás odborník na predaj prémiových produktov.

Cieľavedomý človek sa v práci nestratí

Ambiciózny a cieľavedomý človek s odhodlaním urobiť so svojou kariérou niečo viac, sa v takejto práci určite nájde. V rámci pracovnej pozície sa môžete zapojiť do vzdelávacieho programu a zložiť skúšku Apple Champion a získať tak špeciálny certifikát, ktorý je v rámci Apple komunity celosvetovo rozoznaný. Pokiaľ by ste sa chceli v predaji sústrediť na malých a stredných podnikateľov, máte možnosť vzdelávať sa v oblasti small-medium business špecialista. Tu sa naučíte viac o tom, ako funguje podnikanie a čo malí a strední podnikatelia požadujú.

Foto: iStores

Pokiaľ vidíte pozíciu predajcu ako vašu štartovaciu čiaru, určite sa potešíte možnosti posunu na prácu administrátora, technika, vedúceho predajne či regionálneho manažéra. Byť ambiciózny a nezastať na mieste sa tak v tomto prípade určite vyplatí.

Zaujíma vás, pre koho by ste vlastne pracovali? iStores je jedinou Apple Premium Partner sieťou na Slovensku a tvorí s Apple najvyššie možné partnerstvo. V rámci pozície predajcu budete klásť dôraz na to, aby ste zistili potreby zákazníkov a spoločne našli riešenie, ktoré bude pre nich to najvýhodnejšie. Zákazníkov, ktorí s produktami nemajú skúsenosti, naučíte, ako s nimi pracovať. Naopak, tých, ktorí výrobky od Apple dôverne poznajú, zoznámite so zaujímavými novinkami.

Foto: iStores

Každá pracovná pozícia, ktorú iStores ponúka, je vhodná pre ľudí, ktorí milujú Apple produkty, veria ich kvalite a vedia ich aj šikovne predať. Či už budete začínať ako predajca, alebo ako manažér, nudiť sa nebudete. Taktiež očakávajte priateľskú atmosféru na pracovisku a zabudnite na neosobné pracovné vzťahy.

V spolupráci s iStores
Uložiť článok

Najnovšie články