Foto: Photo by Wendelin Jacober from Pexels

Boli ste niekedy vo vzťahu s takýmto človekom?

Ak áno, veľmi dobre viete, že je to hotové peklo. Zatiaľčo jeden deň vás prevedie nebom a ukáže vám, ako vyzerá dokonalý život, na druhý deň sa bude správať, akoby ste spolu pomaly ani nič nemali. 

Emočne nedostupní ľudia

Takíto ľudia však nemusia byť len vaším partnerom, pokojne môže ísť aj o kamaráta či rodinného príslušníka. To, ako takéhoto človeka spoznať, popísal portál Your Tango. 

#1 Sú majstri v lichotení. Jednoducho vedia, ako vás zaujať, a sú vám schopní lichotiť tak presvedčivo, ako nikto iný. 

#2 Stále sa vás budú snažiť kontrolovať. Váš vzťah budú musieť držať vo svojich rukách a nedovolia, aby ste o niečom rozhodovali vy. 

#3 Keď hovoríte o vzťahu, cítia sa nekomfortne. Ak ide o vášho ľúbostného partnera, takýmto ľuďom najviac vyhovuje “otvorený vzťah” – teda v preklade vzťah, kedy im budete k dispozícii len vtedy, kedy to bude vyhovovať im. Rozhovory o normálnom vzťahu ich len znervóznia. 

#4 Má za sebou priveľa vzťahov. Ak trochu začnete “pátrať”, možno zistíte, že všetky vzťahy tejto osoby sa skončili v bode, kedy to začínalo byť vážne. Je to jasné znamenie toho, že má problémy so záväzkami. 

#5 Neustále hľadajú nejaké chyby. Sú pre nich totiž ospravedlnením na to, aby mohli z vášho vzťahu čo najrýchlejšie zutekať. 

Photo by samer daboul from Pexels

#6 Sú veľmi náladoví. Okrem zmien nálad sú u nich veľmi časté aj návaly hnevu. 

#7 Sú arogantní. Pokora im veľa nehovorí a veľmi často sa správajú hrubo k ľuďom, akými sú napr. predavačky v obchode či čašníci. 

#8 Často meškajú alebo rušia vaše stretnutia. Je to však len jeden zo spôsobov, ako vám dávajú najavo, že “pánmi vzťahu” sú tu oni. 

#9 Je okolo nich priveľa tajomstiev. Veľa vecí vám neprezradia a aj v tom, čo vám povedia, nachádzate veľa nezrovnalostí. Jednoducho cítite, že títo ľudia sú k vám neúprimní. 

#10 Majú obrovský šarm. Napriek všetkému však majú neprekonateľný šarm, ktorým si vás obmotajú okolo prsta, a vďaka ktorému im odpustíte úplne všetko. Práve ich šarm je ich najväčšou zbraňou a vďaka nemu si s vami budú robiť, čo chcú. 

yourtango
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať