Foto: Photo by Dmitriy Frantsev on Unsplash

Nájdete medzi nimi aj to svoje?

Či už na horoskopy veríte alebo nie, musíte uznať, že niekedy naozaj triafajú do čierneho – nehovoriac o charakteristikách jednotlivých znamení, ktoré bývajú naozaj až neuveriteľne presné. Bude teda rok 2020 váš?

Portál Thought Catalog priniesol zoznam 4 znamení, ktorým bude nasledovný rok patriť. 

Baran

V roku 2019 ste pracovali naozaj tvrdo a rok 2020 nebude iný – no s jedným obrovským rozdielom. Tento rok ste veľakrát pochybovali o tom, či to, čo robíte, má nejaký zmysel, a či sa vám to niekedy vyplatí. Rok 2020 so sebou prináša odpovede a hovorí jedno veľké áno. Konečne sa dočkáte zaslúženej odmeny za vašu tvrdú prácu – či už v podobe povýšenia, spoločenského uznania či slušnej finančnej čiastky. Rok 2020 pre vás bude veľký a budete na seba maximálne hrdí – musíte si však dôverovať. Pokojne doň vstúpte so všetkou noblesou. 

Rak

Rok 2019 bol pre vás len akýmsi “prechodným obdobím”. Bol to rok zhonu, strát, ale i osobnostného rastu, vďaka čomu ste však zistili, čo presne od budúcnosti chcete. A od roku 2020 to aj dostanete. Budete stretávať nových ľudí, ktorí so sebou prinesú nové emócie, pokoj i šťastie – teda presne to, čo vášmu srdcu chýba. Budete mať pocit, akoby sa váš život opäť konečne ocitol na tej správnej koľaji. Znovu nadobudnete sebadôveru, ktorú ste v posledných rokoch stratili. 

Photo by Simon Migaj from Pexels

Váhy

Rok 2019 väčšine z vás doslova zlomil dušu. Tá bolesť vás prinútila pochybovať nielen o vašej budúcnosti, ale aj o sebe, čo bolo dôvodom mnohých vašich sĺz. Rok 2019 bolel, no rok 2020 vás uzdraví. Dá vám príležitosť vybudovať všetko nanovo a dokáže vám, že jeden zlý rok, teda rok 2019, neznamená zlý život. Pripravte sa, na ceste je vaše “odškodné”. Rok 2020 totiž môže byť najlepším rokom vášho života. 

Kozorožec

V tomto roku ste často mohli mať pocit, akoby ste prežívali jeden a ten istý deň dookola. Práca, únava, domov – a na ďalší deň znovu. Sotva ste mali nejaký spoločenský život, no to sa v roku 2020 rázne zmení. Cez víkendy sa budete oveľa viac venovať sebe i svojim blízkym, budete zažívať nové dobrodružstvá a často budete vychádzať zo svojej komfortnej zóny. Veľmi veľa času strávite so svojou rodinou a priateľmi, no ešte viac ho venujete hľadaniu lásky. Tej pravej lásky. V roku 2020 jednoducho budete konečne žiť, nie len prežívať. 

thoughtcatalog
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )