Foto: Photo by luizclas from Pexels

Je to vôbec možné zistiť?

Odpoveď je – áno. Možné to je. Avšak funguje to trochu inak, ako ste si doteraz možno mysleli. Ako teda zistiť, či je človek, s ktorým ste vo vzťahu, láskou vášho života?

Máločo má v živote hladký priebeh a láska nie je žiadnou výnimkou. Cesta k nej býva veľakrát komplikovaná, kľukatá a plná nástrah. No aj o tom to je. To, kým sa na tejto ceste staneme, totiž hovorí za všetko. Čítajte ďalej a všetko pochopíte.

Ako si predstavujete lásku svojho života? Ako niekoho, s kým sa navzájom výnimočne silno priťahujete? Ako niekoho, kto je vašou spriaznenou dušou? Ako niekoho, kto spĺňa všetky vaše požiadavky na partnera, bez jedinej výnimky? Ako niekoho, s kým vám to v intímnej oblasti funguje tak skvele, ako ešte nikdy s nikým? Alebo ako niekoho, kto vám chýba už v prvú minútu, ako sa rozlúčite? 

Áno, láska vášho života môže vyzerať aj takto. ALE. Žiadna z týchto charakteristík vám to nenapovie. Nič z tohto lásku vášho života nevystihuje. Kto ňou teda je?

Lásku vášho života charakterizuje len jedna, jediná vec. A až keď ju pocítite, až vtedy zažijete tú pravú a najväčšiu lásku. Pýtate sa, čo ňou je? 

Láska vášho života z vás spraví tú najlepšiu verziu seba samého. 

Foto: Photo by Radu Florin from Pexels

Áno, nie je to o tom, ako sa budete cítiť s ňou/s ním. Je to o tom, ako sa zmení vaše správanie, ako sa zmenia vaše hodnoty a priority. Pretože pri láske svojho života sa budete cítiť tak prirodzene, ako ešte nikdy pri nikom. Budete sami sebou. A dá vám pocítiť, že práve takto vás miluje najviac. A presne v takýchto podmienkach sa začnete meniť. Na povrch sa začnú dostávať všetky vaše najlepšie vlastnosti a bude sa vám to zdať úplne prirodzené. Budete takí, aj keď práve nebudete spolu. A presne o tom to je. 

Láska vášho života bude stáť pri vás, za akýchkoľvek okolností. Bude vás inšpirovať a motivovať, no zároveň vám nechá dostatok voľnosti na to, aby ste si plnili svoje sny a ciele.

Pretože presne to je zmyslom lásky života. Má nám pomôcť rásť a vďaka nej sa máme stať lepším človekom. 

thoughtcatalog
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )