Deti sú vraj nevinné stvorenia… Naozaj?

Hovorí sa, že neklamú len 2 skupiny ľudí. Opití ľudia a deti. Ako však potom bolo myslených týchto 10 viet, ktoré vyslovili práve deti? Šlo len o ich bujnú fantáziu? Niečo, čo niekde začuli? Alebo ide náznak toho, že každý z nás už niekedy, niekde, v nejakej forme žil? To už necháme na vás. V každom prípade, faktom ostáva, že tieto vety, ktoré vyslovili deti, sú naozaj hrôzostrašné. Podelili sa o ne ich rodičia. 

#1 Moja 3-ročná dcéra sa postavila k svojmu novorodenému bratovi, zahľadela sa naňho a po chvíli povedala: “Ocko, je to netvor… Mali by sme ho upáliť.”


#2 Môj malý syn niekedy hovorí o mojom manželovi, teda o svojom otcovi, naozaj choré veci. Raz napríklad povedal: “Keď sa ocko narodil, nevedeli sme, aké mu máme dať meno. Nakoniec sme sa rozhodli pre Tim.”


#3 Niekedy si myslím, že náš 3-ročný syn je naozaj zvláštny. Napríklad raz, keď sa maznal so svojou mamou, smrteľne vážne povedal: “Mami, sľubujem ti, že ťa nikdy nerozžujem až na kosti. Naozaj ti to sľubujem.”

pixabay.com

#4 Moja 3-ročná dcérka mi povedala: “Si tá najlepšia mama, akú som kedy mala.” Keď som jej povedala, že som vždy bola, som a budem jej jediná mama, odpovedala mi: “Toto mi povedali aj ostatné mamičky!”


#5 Moja dcéra mi raz povedala: “Predtým, ako som sa tu narodila, som mala sestru. Ona a moja vtedajšia mamička už musia byť naozaj staré… Ony prežili, keď to auto horelo, len ja nie.”


#6 Z môjho syna raz vyšlo toto: “Na našom dvore sú pochované tri mŕtve deti. Povedali mi, kde ich môžeme nájsť…”


#7 Bol už večer a ja som svojej dcére čítala rozprávku na dobrú noc. Zrazu začala kričať, ukazovala na dvere a zvreskla: “Vypadni! Zabil si už dosť ľudí!”

pixabay.com

#8 Môj syn sa ma raz opýtal: “Mami, prečo tá teta z cintorína sedí v mojej izbe?”


#9 Môj 3-ročný syn dookola opakoval tento príbeh: “Moji bývalí rodičia zomreli, no vy ste ma našli, spomínate si? Ležal som na kraji cesty a vy ste ma našli… Mal som aj malú sestru, no ona je už tiež mŕtva.”


#10 Môj malý syn raz pri zaspávaní v aute povedal: “Naposledy som zomrel tak, že som zhorel v ohni…”

Pozri aj: Internet zaplavili strašidelné príbehy o čiernookých deťoch. Je to len desivý mýtus alebo ešte desivejšia skutočnosť?

weirdworm
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy