Foto: Photo by Jens Lindner on Unsplash

Máte už dosť sklamaní?

Ak ste si v poslednom období prešli viacerými sklamaniami v láske, možno je načase prehodnotiť svoje priority a požiadavky. Keď totiž budete dookola robiť rovnaké chyby, budete zažívať len rovnaké sklamania…

Portál The Minds Journal preto spísal zoznam 10 kvalít, ktoré by ženy mali hľadať pri výbere svojho partnera, aby sa už viac nesklamali v láske. 

#1 Je gentleman. “Zlí chlapci” síce môžu byť na prvý pohľad sexy, ale verte tomu, že v bežnom živote vás to veľmi rýchlo prestane baviť. 

#2 Má integritu. Je verný sám sebe, svojim hodnotám a keď raz niečo povie, tak to jednoducho platí. Je spoľahlivý, dôveryhodný a stabilita mu nerobí problém. 

#3 Je úprimný. Nemá pred vami žiadne tajomstvá, nesnaží sa váš vzťah zatajovať a otvorene vám odpovedá na všetko, čo vás zaujíma. 

#4 Podporuje vás. Podporí vás v čomkoľvek, prečo sa rozhodnete – či už vo vašom súkromnom alebo pracovnom živote. Samozrejme by to však malo platiť aj naopak. 

#5 Má pozitívny prístup k životu. Uvedomuje si, že život nie je jednoduchý, no nie je typ, ktorý neustále na všetko hundre. Nehľadá problémy, ale riešenia. 

Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

#6 Dokáže vás rozosmiať. Zmysel pre humor je korením každého jedného vzťahu. 

#7 Je dospelý. Nezáleží pritom vôbec na veku – niekto nie je emočne dospelý ani v 50-tke. Správa sa jednoducho ako dospelý, zodpovedný muž. 

#8 Zdieľate rovnaké hodnoty. Pre vzťah je dôležité mať ich aspoň podobné. Inak sa nedohodnete na ničom, nieto ešte na dôležitých životných krokoch. 

#9 Je rozumný. To, či je niekto šikovný a inteligentný, vôbec nezáleží od vzdelania, ale od životných skúseností. Hľadajte si partnera, ktorý ich má. 

#10 Snaží sa. O vzťah sa musia snažiť a starať obaja. Ak to robíte len vy, niečo nie je v poriadku. 

themindsjournal
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )