Michaela / /
Ľúbi či neľúbi? Na túto otázku existuje prekvapivo jednoduchá odpoveď.

Začiatky vzťahu môžu byť krásne, i tak trochu náročné. Najmä ak sa nachádzate v štádiu, keď sa iba vzájomne oťukávate, pričom neviete, na čom ste. To, že vás miluje, vám ešte nepovedal/a. No aj keď to ešte z úst milovaného človeka nezaznelo, ľahko si môžete overiť, ako na tom ste. Prezradia vám to tieto tri tajné signály.

Nemusíte trhať lupene margarétky. Skúste sa zamerať na jeho konanie. To vám povie oveľa viac než akýkoľvek kvet.

Nemôže sa vás vynadívať

Photo by SHTTEFAN on Unsplash

Skutočná pravda sa skrýva v očiach. V nich je naozaj všetko. Veľa vyčítate už zo samotného pohľadu, akým sa na vás pozerá. Ak vás miluje, bude sa na vás dívať ako na ôsmy div sveta. Upúta ho vaša jedinečnosť. Dá vám pocítiť, že ste preňho niečím výnimočná. A vy sa tak naozaj budete cítiť.

Nebojí sa ukázať svoju emocionálnu zraniteľnosť

Photo by Nik Shuliahin on Unsplash

Milujúci muž sa nehrá na hrdinu, ktorý má miesto srdca kus olova. Ak k vám niečo cíti, určite sa nebude vyhýbať emóciám. Tie sa môžu prejavovať v rôznych škálach. Môže byť vystresovaný, nervózny, žiarlivý, paranoidný či náladový. S veľkou pravdepodobnosťou sa bude správať ako školák, ktorý sa bezhlavo zamiluje do svojej spolužiačky. Preto ak vidíte, že nevie, čo so sebou, nemusí to byť vždy signálom, že máte pri sebe toxického partnera. V skutočnosti môže byť jednoducho „len“ zamilovaný.

Buduje si s vami hlboké a dlhodobé prepojenie

Photo by Everton Vila on Unsplash

Zaujímate ho celá. Nezáleží mu prvoplánovo len na sexualite. Je s vami rád aj vtedy, keď nedôjde k samotnému sexu. Zaujíma sa o vás, o vaše koníčky, radosti a strachy. Nemenej dôležitý je fakt, že vás začne brať ako prirodzenú súčasť svojho života. Predstaví vás svojim priateľom, pretože vás nebude chcieť ukrývať doma. Budete preňho klenotom, ktorým sa chce pochváliť.

Pozri aj: Ženy, ktoré pravidelne robia túto jednu vec, majú lepší sexuálny život, častejší orgazmus a sú so sebou spokojnejšie

yourtango
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)