Čo ste na obrázku uvideli ako prvé?

Na obrázku sa nachádza aj muž aj žena. Je len na vašom podvedomí, čo vám “predostrelo” ako prvé. Určite to však nebola náhoda. Prečítajte si, čo o vás to, čo ste uvideli ako prvé prezrádza. 

brightside.me

Muža

Ak ste žena: s najväčšou pravdepodobnosťou túžite po pevnom, romantickom vzťahu. Ak partnera máte, znamená to, že ste s ním emočne veľmi silno spojená a vaša láska k nemu je naozaj bezhraničná.

Ak ste muž: pravdepodobne momentálne čelíte nejakému problému, v ktorom zohráva “hlavnú postavu” nejaký muž. Nemáte nejaký nedoriešený konflikt s kolegom alebo priateľom? Prípadne nežiarlite na nejakého muža v okolí svojej partnerky? Podvedomie nám nikdy neklame…

Ženu

Ak ste žena: znamená to, že máte veľmi pozitívny postoj k životu a žijete vyslovene v harmónii sama so sebou. So svojím životom ste spokojná a vašu vyrovnanosť vám mnohí závidia. Len tak ďalej, nič nemeňte!

Ak ste muž: ak ste najprv uvideli ženu, môže to znamenať, že ste veľký milovník ženskej krásy. Momentálne pravdepodobne sympatizujete s nejakou ženou a v kútiku duše dúfate, že ona vám vaše pocity opätuje.

Pozri aj: TEST: Vyberte si kľúč, ktorý vás zaujme najviac a prečítajte si, čo prezrádza o vašom charaktere

brightside
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy