Nebojte sa, neexistuje žiadna správna či nesprávna odpoveď.

Jediné, čo musíte urobiť, je na chvíľku sa zahľadieť na tento obrázok a bez dlhšieho premýšľania, skôr intuitívne odpovedať na otázku: “Čo ste na tomto obrázku uvideli ako prvé?” Nechajte vaše podvedomie prehovoriť za vás.

Bol to strom, gorila, ryby alebo levica?

Foto: tapoos.com

Teraz sa poďme pozrieť na to, čo prezrádzajú jednotlivé odpovede.

Strom

pixabay.com

Strom je objektom, ktorý na prvý pohľad zaujme väčšinu ľudí. Na celom obrázku je totiž najviac dominantný. Čo o vás prezrádza?

Vo svojom živote na 100% dôverujete svojmu mozgu a používate ho pri všetkých svojich rozhodnutiach. Málokedy sa necháte „zmiasť“ svojím srdcom, kvôli čomu však vo svojom živote môžete prichádzať o veľa krásneho.

Takisto sa bojíte podstúpiť akékoľvek riziko a vo svojom živote si idete len za tým, čo je isté a predvídateľné. Pomôcť vám môže to, ak si uvedomíte, že život nie je len čierny a biely. Nechceli by ste doňho vniesť trocha farby?

Gorila

pixabay.com

Uvideli ste ako prvú gorilu? Môže to znamenať to, že niekde hlboko vo svojom vnútri bojujete s nedostatkom sebavedomia. Takisto si kladiete príliš vysoké ciele, v dôsledku čoho ste potom so svojím progresom nie vždy spokojní.

Vaša túžba po dokonalosti síce nemusí byť vždy výhodou, no pravdou je aj to, že vám dodáva neustálu motiváciu učiť sa, vzdelávať sa a rásť.

Keď sa pre niečo nadchnete, snažíte sa do toho ponoriť naozaj na 100% a postupne sa v tejto oblasti stávate expertom. Ľudia si o vás však preto často myslia, že sa svojimi vedomosťami či skúsenosťami len “chvastáte”.

Ryby

pixabay.com

Ryby sú na celom obrázku viditeľné najmenej a veľa ľudí sa naňho musí poriadne zahľadieť, aby si ich vôbec všimli. Ak však vás zaujali ako prvé, znamená to, že vždy viete, ako dosiahnuť to, čo chcete – a to veľakrát veľmi netradičným spôsobom.

S ľuďmi si vychádzate veľmi dobre a pokojne by sa o vás dalo povedať, že takmer každý vás vyslovene miluje. Málokedy niekomu ublížite a vždy sa snažíte pomáhať ostatným. Dajte si však pozor – ľudia môžu vašu nesebeckosť zneužiť.

Čo sa týka lásky, ste nenapraviteľným romantikom. Veríte v ideálnu, nekonečnú a celoživotnú lásku, ktorú sa vo svojom živote aj snažíte nájsť.

Levica

pixabay.com

Ak vás ako prvá zaujala práve levica, znamená to, že máte skutočne nespútanú osobnosť a vašou prioritou číslo jeden je sloboda. Zriedkakedy sa riadite logikou, vo väčšine prípadov za seba nechávate rozhodnúť svoju intuíciu.

Ako sme už spomenuli, ste rodený dobrodruh, ktorý si svoj život nedokáže predstaviť bez spoznávania nových ľudí a nových krajín. To však môže byť príčinou toho, že niekedy zabúdate na svoju rodinu a na svojich starých priateľov.

Zároveň ste veľmi ambiciózni a keď si niečo zaumienite, idete si za tým za každú cenu. Práve to je dôvodom, prečo vás niekedy iní môžu považovať za sebeckého či bezohľadného človeka.

Pozri aj: TEST: To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé odhaľuje, akým spôsobom sa zamilujete najčastejšie

tapoos
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy