Krátke, no o to výstižnejšie.

O tom, aký vplyv má na nás naše podvedomie, už určite viete. Významne ovplyvňuje nielen naše životné rozhodnutia, ale aj to, ako vnímame svet. A je to predovšetkým práve vaše podvedomie, ktoré má na svedomí to, čo uvidíte na týchto obrázkoch ako prvé. Krátko sa na ne zahľaďte a intuitívne odpovedzte, čo ste na nich uvideli ako prvé. Následne si prečítajte, čo to o vás prezrádza. 

#1 Lev alebo vták?

brightside.me

Ak ste najprv uvideli leva, je veľmi pravdepodobné, že vždy sa všetkému snažíte prísť na koreň. Nezľaknete sa pritom ani žiadnych prekážok a nerobí vám problém postaviť sa strachu tvárou v tvár. Ste veľmi odvážny človek!

Ak ste ako prvého uvideli vtáka, znamená to, že môžete byť priveľmi ľahkovážni, niekedy dokonca až nezodpovední. Máte však veľmi kreatívnu dušu, v ktorej tkvie túžba zmeniť tento svet k lepšiemu.

#2 Krokodíly alebo vták?

brightside.me

Ak ste ako prvých uvideli dvoch krokodílov, znamená to, že ste človekom, ktorý by mal najradšej vždy a všetko pod kontrolou. Nie ste však nijakým “tyranom”, skôr pozorným manažérom, šéfom, vodcom či lídrom.

Uvideli ste ako prvého vtáka? Môže to znamenať, že v živote ste si už museli prejsť mnohými náročnými skúškami. Keďže by ste však už najradšej mali svätý pokoj, druhým veľakrát pritakáte aj na niečo, s čím nesúhlasíte.

#3 Psia hlava alebo psí chvost a labka?

brightside.me

Ak ste ako prvú uvideli hlavu psa, znamená to, že tento obrázok začal váš mozog analyzovať v smere zľava doprava. Je to znamením toho, že máte silne vyvinuté logické a analytické myslenie, no tvorivosť nie je práve vašou najsilnejšou stránkou.

Ak ste najprv uvideli psí chvost a labku, znamená to, že tento obrázok začal váš mozog analyzovať sprava doľava. Je to dôkazom toho, že aj keď nie ste odborníkom na analýzy, vašou prednosťou je obrovská kreativita a predstavivosť.

Pozri aj: TEST: Táto hádanka potrápi aj najväčších géniov. Spáchala žena samovraždu alebo bola zavraždená?

brightside
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy