Každý z nás niekoho hľadá...

Každý hľadáme toho druhého, s ktorým sa môžeme prechádzať po meste držiac sa za ruky, rozprávať sa nekonečné o hodiny o všetkom na svete a potom spoločne zjesť pizzu o druhej ráno. No zodpovednosť, ktorá s tým prichádza, ťa môže vystrašiť a odradiť od vzťahu s osobou, ktorá nebude len tvoj frajer, s ktorým sa popýšiš pred kamoškami, ale tvoj najlepší priateľ.

Nebudeš sa báť mu povedať všetko dobré aj zlé, čo máš na srdci. Nebudeš sa ráno báť, ako vyzerajú tvoje vlasy alebo že nemáš na sebe makeup. Nebudeš si dávať šalát, aby si nemyslel, že si tučná, ale dáš si to, na čo máš skutočne chuť. Bude ťa mať rád preto, aká si. Lebo vie, že tvoje pehy ti rozžiaria tvár, tvoje boky sú krásne ženské a tvoja jazva je výsledkom nehody, pred ktorou ťa bude všemožne v budúcnosti ochraňovať.

pexels.com

Láska ti má pomôcť akceptovať druhú osobu takú akou je a milovať ju preto. Nikto nie je dokonalý, ale je dôležité si nájsť partnera, ktorého pozitíva obdivujete a negatíva akceptujete. Bude to stáť  veľa spoločných rozhovorov, veľa kompromisov a budeš musieť prekonať samu seba, ale na konci získaš partnera, tvoju oporu, ktorému môžeš vždy veriť, ktorému môžeš zavolať a vždy je tam, keď ho potrebuješ, ktorému môžeš povedať všetko, čo ťa trápi a ktorý sa bude s tebou úprimne radovať z každého tvojho úspechu a bude ťa utešovať pri tvojom neúspechu.

Pozri aj: LIST DIEVČAŤU, KTORÉMU SOM ZLOMIL SRDCE

Odzadu.sk
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )