Foto: Photo by luizclas from Pexels

Lojalita, čestnosť a vernosť sú ich silnými stránkami.

V dnešnej dobe je naozaj problém nájsť niekoho, komu by ste mohli dôverovať, a na koho sa môžete na 100 % spoľahnúť. Ľudia narodení v týchto 3 znameniach medzi nich však jednoznačne patria. Nájdete medzi nimi aj to svoje?

To, o ktoré 3 znamenia ide, zverejnil portál Thought Catalog. 

#3 Býk

Keď je reč o vzťahoch, Býk sa najprv môže zdať ako človek, ktorý je veľmi rezervovaný. Pramení to však len z toho, že ľudia narodení v tomto znamení nechcú strácať čas niečím, v čom nevidia budúcnosť. Šancu teda dávajú len vtedy, keď v partnerovi vidia skutočný potenciál. Ak sa tak však už raz stane a zamilujú sa, je takmer nemožné, aby si to rozmysleli. Býk jednoducho vie, čo od života chce, a ak to raz nájde, za žiadnu cenu sa toho nepustí. 

Photo by Gabriel Bastelli from Pexels

#2 Rak

Najväčším snom každého Raka je zamilovať sa a prežiť so svojou láskou zvyšok svojho života. Spoločnú budúcnosť však veľakrát plánujú priskoro, preto majú tendenciu vyletieť vysoko, a následne bolestivo padať. Ide však o veľmi ohľaduplných partnerov, ktorí chcú svojej polovičke venovať všetku lásku a nehu, ktorú v sebe majú. Niekedy sú od svojho partnera až príliš závislí, no to je len dôkazom ich veľkej lásky. A práve vďaka nej ide o druhé najvernejšie znamenie vôbec. 

#1 Kozorožec

Čo sa týka vzťahov, Kozorožci majú veľmi zlú povesť. Hovorí sa o nich totiž to, že sú orientovaní len na kariéru a na ciele, a vzťahy úplne zanedbávajú. To je síce pravda, avšak len do momentu, kedy Kozorožec nestretne niekoho, kto ho úplne okúzli. Keď sa tak stane, všetko ide bokom a Kozorožec spraví čokoľvek preto, aby si tento vzťah udržal. Jeho partner si tiež môže byť istý tým, že Kozorožec pri ňom bude stáť ako v tom dobrom, tak aj v tom najhoršom, a radšej by si zlomil väzy, než sa dopustil nevery. Ak Kozorožec nie je vo vzťahu spokojný, odíde z neho – nikdy však nepodvedie. Práve preto je tým najvernejším znamením. 

thoughtcatalog
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )