Autor fotky: Katerina Holmes na Pexels

Zatají to len veľmi ťažko.

Prejavy záujmu u mužov a u žien nie sú totožné. Vo všeobecnosti ale platí, že u oboch pohlaví môžu byť trochu mätúce, a rozpoznať ich nemusí byť práve najjednoduchšie. S tým vám ale pomôže náš nasledovný zoznam.

Portál Your Tango totiž zosumarizoval 10 prejavov ženy, ktorá má o vás záujem. 

#1 Bude sa vás letmo dotýkať. Pri konverzácii sa vám teda môže stať, že vás letmo chytí napríklad za rameno či za predlaktie. 

#2 Podvedome vás zrkadlí. Ak si napríklad pri sedení prekrížite nohy, a o chvíľu to spraví tiež, aj toto je ďalším a jasným prejavom toho, že danú ženu ste zaujali. 

#3 Pri pohľade na vás jemne nakloní hlavu do jednej strany. Jej reč tela hovorí, že to, čo hovoríte, ju nadchlo. 

#4 Neustále si upravuje vlasy či oblečenie. V tomto prípade ide o jasný signál toho, že sa vám chce zapáčiť. 

#5 Ak neviete rozlíšiť, či ste ju naozaj zaujali, jemne sa jej dotknite napríklad ruky. Ak vám tento dotyk opätuje, je to skvelé znamenie. 

Autor fotky: Andrea Piacquadio na Pexels

#6 Nespustí z vás oči. Oči sú totiž bránou do duše. Ak ich z vás nevie spustiť, evidentne ste sa jej zapáčili. 

#7 Jemne sa červená. Červenanie je taktiež prirodzenou reakciou organizmu, ktorú nedokážeme ovládať. V tomto prípade je ale vynikajúcim znamením. 

#8 Nedodržiava diskrétnu zónu. Vo väčšine prípadov je nám nepríjemné, ak ju niekto prekročí a naruší náš osobný priestor. V prípade človeka, ktorý nás priťahuje, to ale nepríjemné určite nie je. 

#9 Usmieva sa. Ak je jej úsmev úprimný a nie silený, dáva vám tým najavo, že sa pri vás cíti príjemne. 

#10 Špičky jej chodidiel smerujú k vám. Ak sedíte alebo stojíte oproti sebe, všimnite si to. Ide o ďalší neklamný prejav reči tela. 

yourtango
Všetko začína v tvojej hlave
1
Uložiť článok
Komentovať