foto: instagram

V dnešnom svete je krása niečo, čo sa považuje za veľmi dôležité. Sociálne siete diktujú rôzne trendy, podľa ktorých sa musíme nejako obliekať či vyzerať. Niekedy je však aj rozmanitosť to, čo je krásne.

Mnohí ľudia posudzujú ostatných podľa vzhľadu či podľa toho, čo nosia. Určite každý z nás vie, že to nie je správne, no vo svete plnom sociálnych sietí a umelej krásy sa len veľmi ťažko presadzuje iný názor. Ženy, ktoré vyzerajú inak, sú mnohokrát podceňované či šikanované. Týchto 17 žien však ukázalo, že majú dostatok odvahy ukázať, čo v nich je a aj napriek svojej odlišnosti dosiahli to, čo chceli. 

Ilka Brühl

Ilka sa narodila s ektodermálnou dyspláziou, čo je genetická porucha, ktorá sa vyskytuje len veľmi zriedka. Avšak ani táto zriedkavá genetická porucha toto dievča nezlomila a ide si za svojím snom. Ilka hovorí, že jej poslaním je pripomenúť svetu, že každý je krásny. Svoj príbeh a fotky zverejňuje na Instagrame.

Sophia Hadjipanteli

🇬🇷 @modernlussomarka

A post shared by Sophia Hadjipanteli (@sophiahadjipanteli) on

I’m a free bitch baby!! (Except I still have two finals lmao)

A post shared by Sophia Hadjipanteli (@sophiahadjipanteli) on

Určite ste si mohli všimnúť, že poslednou dobou je výrazné obočie stále viac a viac populárne. Práve modelka z Cypru menom Sophia Hadjipanteli je jednou zo žien, ktoré takéto obočie prezentuje. Vďaka tejto výraznej časti tváre je veľmi populárna a jedinečná.

Swantje Paulina

A post shared by 🌙 Swantje Paulina (@swalina) on

tb to when my freckles were poppiiiin 😩

A post shared by 🌙 Swantje Paulina (@swalina) on

Nemáte radi svoje pehy, ktoré sa vám na tvári zjavia vždy, keď na vás svieti čo i len trochu slnka? Skúste z toho vyťažiť čo najviac, ako napríklad Swantje Paulina, ktorá sa za svoje pehy nehanbí a neskrýva ich žiadnym mejkapom. Práve vďaka nim je veľmi populárna na Instagrame, kde ju sleduje vyše 200 000 sledovateľov.

Dru Presta

My documentary was one of the biggest accomplishments I️ had this year. 💯 One picture behind the scenes. 🔥 You guys have no idea how much was put into this production. I️ have never been more exhausted, but more excited to continue this journey. 🔺 🔻 I️ was HUNGRY for MORE. I️ loved production process and doing it with the people I️ trust and know love, support and respect me. ❤️ After all the medical issues that come with being me, a ED, anxiety, insomnia, and depression, I️ never thought I️ would be in the position today. I️ LOVE THIS PICTURE. @angelrod_films You caught me in a random moment and time. LOVE THIS DAY TILL THE END. 👑 FIGHT FOR YOUR VOICE, EAT THAT BURGER AND WORK ON YOU BUT LOVE ❤️ YOURSELF❗️ Hair/make-up: @hairxdylspear Photographer: @angelrod_films Dress: @targetstyle Production: @barcroft_tv #mamiboss #targetstyle #moneymoves #fashion #model

A post shared by Dru Presta (@g0lden.bebe) on

V dnešnom svete chce byť každá druhá žena modelkou. Mnohé sa nimi však nestanú, pretože nemajú dostatočnú výšku. Práve 21-ročná modelka Dru Presta sa proti tomu snaží bojovať svojou nízkou výškou. Má totižto len 101 centimetrov. Sama Dru priznala, že bola veľkú časť svojho života šikanovaná za to, že je malá, no nevzdala to.

Mikayla Holmgren

Mikayla Holmgren je prvou ženou s Downovým syndrómom, ktorá sa zúčastnila súťaže Miss, konkrétne v Minnesote. Podarilo sa jej vyhrať až dve ocenenia a inšpirovala milióny žien po celom svete.

Em

Krásna Em, ktorá svoje skutočné meno neprezradila, má chorobu kože s názvom vitiligo. Je to choroba, pri ktorej sa z pokožky vytráca pigment. Aj napriek tomu však každý deň na svojom Instagrame inšpiruje milióny žien po celom svete.

Tabria Majors patrí medzi plus-sized modelky, ktoré dokazujú, že aj dievčatá, ktoré majú pár kíl navyše, môžu byť modelkami.

Lotte Zuidema

Lotte je veľmi úspešná modelka s neštandardným vzhľadom. Slávni fotografi ju milujú a hovoria o nej, že je krásna a charizmatická.

Aleece Wilson

⛳️

A post shared by BBYRAT (@oddfreckles) on

🚮

A post shared by BBYRAT (@oddfreckles) on

Aleece vždy hovorila: „Nikdy som si nemyslela, že som dosť pekná na to, aby som bola modelkou, pretože som nikdy nevidela modelky, ktoré vyzerajú ako ja.“ Teraz je však jednou z tvárí Alexandra Wanga či Marca Jacobsa.

Laura Lind

Laura Lind je jednou z nových hviezd Unique Models, modelingovej agentúry, ktorá oceňuje rozmanitosť a odlišnosť.

Simone Thompson

Whatever tickles your peach 🍑

A post shared by @ slickwoods on

Krásna Simone hovorí, že sa naučila ignorovať to, čo si o nej myslia ostatní ľudia a vďaka tomu si vybudovala sebavedomie. Takýto postoj ocenili značky ako Puma, Fendi, Marc Jacobs či Miu Miu, pre ktorých teraz pracuje.

Coralie Jouhier

Face by @emmanuelle.tricoire

A post shared by Coralie Tricycle team (@coraliekory) on

Orange 🍂

A post shared by Coralie Tricycle team (@coraliekory) on

Coralie Jouhier je 28-ročná Francúzka, ktorá len teraz začala s modelingom. Sama hovorí, že to nie je vždy jednoduché najmä kvôli jej jedinečnému vzhľadu, no je naň hrdá a považuje ho za dar.

Arina Lubiteleva

Welcome ⚪️to ⚪️the ⚪️ show .

A post shared by Arina Lubiteleva (@im.arinari) on

Режим « кошка « активирован 🖤 #model #fashionweek

A post shared by Arina Lubiteleva (@im.arinari) on

Arina Lubiteleva je mladá modelka, ktorá pochádza z Ukrajiny. Verí, že vďaka jej odlišnosti je výnimočná a iná. Svojím príkladom sa snaží inšpirovať dospievajúce dievčatá, ktoré majú neštandardné črty tváre. Arina sa nesnaží skryť svoje veľké uši a s istotou sa prezentuje na verejnosti.

Luna Schulze

@stinegoyastudio aw17 🐝

A post shared by LUNA SCHULZE 🌙 ️️ (@lunaschulze) on

🐰

A post shared by LUNA SCHULZE 🌙 ️️ (@lunaschulze) on

Medzera medzi zubami v dnešnej dobe neznamená, že nemôžete robiť to, čo vás baví. Príkladom je aj Luna Schulze, ktorá sa na fotografiách aj napriek medzere veľmi rada usmieva.

Ashley Soto

Secretly wishing I could dress up as Bambi everyday

A post shared by ASH SOTO (@radiantbambi) on

One of my favorites 🌎❤️

A post shared by ASH SOTO (@radiantbambi) on

Ashley Soto diagnostikovali vitiligo, keď mala 12 rokov. Sama hovorí, že počas dospievania bola neustále šikanovaná kvôli svojmu vzhľadu, no postupne sa proti tomu naučila bojovať a dnes má vlastný umelecký projekt, ktorý je venovaný jej telu.

Refilwe Modiselle

YOU'RE BIGGER Jekalyn Carr You're bigger than the universe You're bigger than the Sun and the stars You're bigger than the things, oh That can tear me apart You're bigger than the universe You're bigger than the Sun and the stars You're bigger than the things oh my, oh my That can tear me apart For I know You're great in all the earth, For I know You're great in all the earth, earth You're bigger Mmm, mmm You're bigger than the problems I've faced You're bigger than the disasters that I've seen You're bigger, You're so much bigger Jesus Than what this life may bring Oh lordy You're bigger than the universe, yes you are You're bigger than the Sun and the Stars You're bigger than the things, bigger than the things That can tear me apart For I know You're great in all the earth, For I know You're great in all the earth, For I know You're great in all the earth, earth You're bigger Bigger, bigger Bigger, bigger, bigger You're bigger Jesus Bigger than anything I've seen Bigger, bigger, oh yeah yeah You're bigger, yes you are You're bigger You're bigger Jesus You're bigger You're bigger than any marital problem You're bigger You're bigger than any broken home, Lord You're bigger You're bigger than lack Jesus You're bigger You're even bigger than negativity You're bigger Oh, you're bigger yes you are You're bigger Oh, you're bigger Lord You're bigger Bigger than HIV Bigger than cancer, Jesus You're bigger than diabetes The stripes on your back makes you bigger The stripes on your back They make you bigger They make you bigger Your blood makes you bigger Your love makes you bigger You overcame death And that makes you bigger That makes you bigger You ought to open up your mouth right here And begin to tell God tonight Tell Him, You're bigger Yes You are Lord You're Bigger You're Bigger, Jesus Aye You're Bigger You're bigger than identity confusion You're Bigger You're bigger than our mistakes You're Bigger Your love, Your love, Your love makes You bigger You're bigger Bigger than any financial problem You're bigger we declare You're bigger than our current situations You're bigger Oh, you're bigger #GodsBabyGirl 💛🔥 #Khaleesi 📷: @erem_malo @artractionmediagroup

A post shared by Refilwe Vanillablaq Modiselle (@refilwemodiselle) on

Refilwe nebola nikdy považovaná za krásnu, keď bola mladšia. Dnes jej však mnohé ženy závidia plné pery, vďaka ktorým sa dostala aj do módneho priemyslu.

Seana Steele

I’m so much more than my hair, than my physical form, but I live and work in a world that focuses on that and I do spend a lot of time and energy thinking about and putting effort into making sure my body, my skin, my face is in a condition that is deemed acceptable by the media and the fashion world. Lately though, I’ve been focusing more on the inside and being the human being I want others to see and know that they can be free and happy with who they are too. I’ve been dancing more, figuring out ways to artistically collaborate with others more and be a fully fleshed out person rather than a series of images with no story attached. We’re all on a journey and I want to share mine more with the world. Happy Thursday! Hair styling by @divapoulous and @omarantoniosebastian. . . . . . . . #tbt #throwbackthursday #throwback #blonde #blondeambition #hairfordays #braids #latergram #nycmodel #model #transisbeautiful #trans #girlslikeus #youdoyou #freedom #selflove #alien #mermaid #barbie #barbiegirl #hairmodel #nyc #newyorkcity #artist #expressyourself #motivation #morethanamannequin # rolemodel

A post shared by Seana Steele (@seanasteele) on

I am a #dancer at heart. It comes out in my arms and hands most when I model. I found dance as a teenager when I felt so uncomfortable in my own skin and it really helped me move through many emotions (literally) and turn them into something beautiful. My technique may not always be perfect, but I always dance with my heart. What is something you are passionate about that has helped you live a happier, more fulfilling life? Image by @stephgeddes, wearing @miakodanewyork. Makeup and hair by @nicolaerita. . . . . . . . . #nycmodel #model #publishedmodel #sustainablefashion #sundayfunday #sundayvibes #sundays #transisbeautiful #transgender #trans #girlslikeus #youdoyou #movement #blonde #blondeambition #hairfordays #fall #barbie #barbiegirl #nyc #newyork #newyorkcity #alien #mermaid #motivation #inspiration #vegan #ethicalfashion #brooklyn

A post shared by Seana Steele (@seanasteele) on

Seana len nedávno odštartovala svoju modelingovú a hereckú kariéru. Vie, ako prilákať pozornosť a nikdy nepočúva ostatných ľudí, ktorí ju kritizujú.

Pozri aj: Otestovali sme najdlhšiu sánkarsku dráhu na Slovensku vo Vysokých Tatrách, ktorá má až 2,5 kilometra. Takto to dopadlo

brightside.me
Príbehy
0
Komentovať (0)