Action vo Zvolene, foto: interez.sk

Ponúka prácu v rôznych kútoch Slovenska.

Superlacný reťazec Action zaplavuje svojimi predajňami Slovensko. Najnovšie plánuje otvoriť obchod v Trnave. Stane sa druhým v tomto meste a celkovo trinástym na našom trhu. To ale nie je ani zďaleka všetko. Okrem lacných nákupov diskont láka aj pracovnými ponukami. Pozreli sme sa, koho hľadá, aký plat svojim zamestnancom ponúka alebo čo od nich požaduje. 

Podľa aktuálne vypísaných pracovných ponúk je zrejmé, že Action hľadá ľudí na rôzne pozície. Od brigádnikov až po vedúcich predajní.

Foto: Zuzana Veslíková

Rôzne pozície a rôzne platy

Konkrétne brigádnici sa môžu hlásiť v Topoľčanoch a Trnave. V oboch prípadoch je ponúkaná mzda 6 eur na hodinu. Podmienky na získanie tejto brigády nie sú náročné. Uchádzač musí mať aspoň 18 rokov, byť ochotný pracovať večer alebo cez víkendy, či mať zanietenie pre prácu v predajni a pri kontakte so zákazníkmi.

Ďalšou pozíciou sú zamestnanci predajne, ktorých aktuálne hľadajú v Trnave a v Bratislave v dvoch prevádzkach. Aj tu je ponúkaný plat jednotný, vo výške 1 000 eur mesačne.

O zástupcu vedúceho predajne sa môžu ľudia uchádzať v Prešove, Trnave a Nitre. Osoba na tejto pozícii si zarobí 1 250 eur mesačne. Požiadavkami sú minimálne dva roky praxe v maloobchode, dosiahnutie stredoškolského vzdelania alebo odborného učilišťa s maturitou či schopnosti viesť ľudí okolo seba.

Najlepšie platenou pozíciou spomedzi ponúkaných je vedúci/a predajne, ktorých aktuálne hľadajú v Prešove a Nitre. Mzda v tomto prípade činí 1 600 eur mesačne. No od uchádzačov sa vyžaduje aj najviac praxe v maloobchode, konkrétne aspoň 5 rokov, z toho 2 roky na vedúcej pozícii.

Uložiť článok

Najnovšie články