Foto: Vans/MovieStillsDB

Bude to už takmer rok, čo Vans vytvorila kolekciu na tému malieb Vincenta van Gogha.

Kolekcia van Gogha so Slnečnicami či Kvetmi mandľovníka zožala obrovské úspechy, Vans tak prichádza opäť s novým nápadom. Tentoraz však budú produkty zdobiť motívy vybrané z Harryho Pottera a Fantastických zverov.

Keď móda spojí sily s mágiou

Fanúšikovia Harryho Pottera a Fantastických zverov sa jednoznačne majú na čo tešiť. Pred časom sme sa dozvedeli novinku, že do série Harry Potter pribudnú ďalšie štyri knihy, tu však čary nekončia. Mágia spojila sily s módou a vznikla nová kolekcia, ktorá poteší srdce každého milovníka Harryho Pottera.

Na svoje si prídu milovníci Bystrohlavu, ale aj Slizolinu

Aby mohla limitovaná edícia vzniknúť, značka Vans začala spolupracovať s Warner Bros. Consumer Products. Pri spolupráci mali tvorcovia na zreteli to, že milovníkmi značky Vans majú rôzne preferencie týkajúce sa fakúlt čarodejníckej školy. Na svoje si tak prídu milovníci Bystrohlavu, Bifľomoru, Chrabromilu, ale aj Slizolinu.

Foto: Vans

Chrabromilský lev či slizolinský had

Navyše, tvorcovia sa rozhodli, že tentoraz bude ich tovar o niečo jemnejší, menej výrazný, dôležité prvky teda budú znázornené skôr farebnými odtieňmi a symbolmi. Tenisky tak môžete hrdo nosiť bez toho, aby sa za vami ľudia otáčali a pýtali sa, či ste sa opäť vrátili do detských čias. Ak by ste napríklad chceli topánky ladiace s Chrabromilom, Vans má pre vás pripravené čierne tenisky so zlatými a červenými pruhmi, na ktorých je umiestnené chrabromilské logo s levom. Pár takýchto tenisiek vás vyjde v prepočte na 90 eur.

Foto: Vans

Vans myslel na všetko

Pre Bystrohlav je zas príznačná modrá farba, za necelých 65 eur si teda milovník tejto fakulty môže zadovážiť modré tenisky so vzorom šachovnice.

Foto: Vans

Za niečo vyše 73 eur si zas môže fanúšik Slizolinu kúpiť tenisky vo farbách čiernej a zelenej pripomínajúcej močiar, s príznačným emblémom hada. Pre obdivovateľov Bifľomoru sú zas pripravené čierne tenisky s vyšitým jazvecom, ktorého nájdete na žltom bifľomorskom embléme.

Vyberte si Denného Proroka

Ak by pre vás fakulty neboli to pravé orechové, alebo sa neviete rozhodnúť ani pre jednu z nich, Vans vám to uľahčí. Môžete si napríklad vybrať tenisky, na ktorých sú znázornené stránky vystrihnuté z čarodejníckych novín, Denného Proroka.

Foto: Vans

Nanešťastie, tieto sú bez pohyblivých obrázkov, v budúcnosti sa však možno dočkáme aj tých. Okrem toho, k teniskám si môžete doladiť aj ďalšie skvelé doplnky.

metro.co.uk, vans
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )