Foto: profimedia

Princ Harry nahneval kráľa Karola.

Vojvoda zo Sussexu sa odcudzil od svojej rodiny v Británii. Svoje urobilo jeho odsťahovanie zo Spojeného kráľovstva, ale aj Harryho kniha Spare či kontroverzný dokument na Netflixe. Teraz však podľa zdrojov vraj prekročil všetky medze.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál FoxNews, kráľ Karol vraj svojmu synovi Harrymu nemôže odpustiť, že vo svojej knihe Spare vykreslil jeho manželku Kamilu ako zloducha. Aj keď sa Harry pokúšal o mierové rozhovory so svojou rodinou, jeho prosby zostali nevypočuté. Niektorí ľudia hovoria, že je až smiešne, že po tom všetkom čakal, že ho privítajú s otvorenou náručou.

Harry obvinil Kamilu

„Myslím si, že ľudia si musia uvedomiť, že jediná vec, ktorú Karol považuje za neodpustiteľnú, je kritika Kamily. A, nanešťastie pre Harryho, povedal o nej pár zdrvujúcich vecí a dal jasne najavo, ako to cíti. Myslím, že to kráľa stále trápi a nemyslím si, že to Harrymu niekedy odpustí,“ povedal pre Fox News Christopher Andersen, autor knihy The King.

Foto: profimedia

Harry má napätá vzťahy so svojou rodinou, no napriek tomu sa vo februári ponáhľal do Londýna na rýchlu návštevu po tom, ako Karol oznámil, že bojuje s rakovinou. Princ Harry v televíznych rozhovoroch uviedol, že britské médiá neznesiteľne zasahovali do jeho a Meghaninho života a presadzovali rasistické postoje. Obvinil tiež svoju nevlastnú matku Kamilu z úniku súkromných rozhovorov do médií, aby si napravila svoju povesť.

Uložiť článok

Najnovšie články