Foto: MovieStillsDB

Týka sa hviezdy Bruca Willisa.

Sitkom Priatelia si tento rok pripomenie až dve okrúhle výročia. V septembri ubehne neuveriteľných 30 rokov od odvysielania úplne prvej epizódy (áno, ten čas šialene letí) a už tento pondelok si pripomenieme 20 rokov, odkedy uzrela svetlo sveta tá posledná. Pri tejto príležitosti vám pripomenieme jednu chybu, ktorú ste si v Priateľoch možno ani len nevšimli, no zatočí sa vám z nej hlava. Upozornili na ňu fanúšikovia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

V sitkome Priatelia sa za tie roky objavilo množstvo hosťujúcich celebrít, ktoré tu stvárnili hviezdne cameo. Jednou z nich bol napríklad Bruce Willis, ktorý si zahral otca Rossovej priateľky Elizabeth a zároveň muža, ktorý sa na chvíľu dostal do bodu záujmu Rachel.

Ako si možno pamätáte, objavil sa v 6. sérii a na tom by nebolo nič šokujúce, len je tu jedna nezrovnalosť.

Bruce Willis a Jennifer Aniston v Priateľoch, foto: MovieStillsDB

Diváci si všimli detail, ktorý sitkomu nevedia odpustiť

Portál LADbible upozornil na detail, že Ross a Joey sú fanúšikmi Smrtonostnej pasce, kde stvárňuje hlavnú úlohu práve Bruce Willis. Ako je teda možné, že Rossa nejako extra nevzrušovalo, že otec jeho frajerky a hviezda tohto filmového trháka je jedna a tá istá osoba?

Túto chybu si všimlo viacero fanúšikov sitkomu, ktorí sa nad ňou pozastavili.

„Chandler, Ross a Joey si požičali Smrtonostnú pascu a spolu si ju pozreli, no potom v ďalšej sérii Rachel chodí s Brucom Willisom, tak ako je možné, že nie sú šokovaní, keď sa s ním stretnú?“ opýtal sa niekto na Reddite.

Samozrejme, Bruce Willis v Priateľoch nehral Bruca Willisa, takže to by mohlo byť vysvetlením tejto situácie. Ale či to tak naozaj bolo, alebo jednoducho tvorcovia na tento detail pozabudli, vedia len oni.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články