Foto: MovieStillsDB

Armie Hammer je mladý, na pohľad šarmantný americký herec.

Známy americký herec sa kvôli výpovediam bývalých partneriek dostal do ešte väčšieho centra pozornosti,  než v akom bol doteraz. Armie Hammer mal ženám písať desivé a zvrátené správy, ktorých súčasťou bolo aj údajné priznanie sa ku kanibalizmu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Armie Hammer (35) je známy americký herec, ktorého poznáme z filmov Call Me Be Your Name, The Social Network či Hercule Poirot: Smrť na Níle. Okrem toho vyšiel aj trailer k pripravovanému dokumentárnemu seriálu od Discovery+, House of Hammer, ktorý sa ponára do údajnej temnej stránky hollywoodskej hviezdy.

Napísal jej, že je kanibal

O temnej stránke herca sa začalo hovoriť oveľa častejšie aj po tom, čo sa jeho bývalá priateľka Courtney Vucekovich,v spomínanom traileri rozhovorila o správach, ktoré jej Hammer posielal. Otvorila sa o jeho údajnom zneužívaní a sexuálnych fantáziách.

Foto: MovieStillsDB (Smrť na Níle)

V upútavke spomína, ako bol Hammer na začiatku zdanlivo dokonalý. Povedala, že herec ju zasypával lichotivými komplimentmi a láskou, no čoskoro sa veci začali meniť. Vucekovich hovorí, ako dostala od Armieho znepokojujúce textové správy, v ktorých tvrdil, že je na „100 % kanibal“ a chce ju „zjesť“.

Žiadal oddanosť a mal zvrátené chúťky

Ďalšia bývalá priateľka, Julia Morrison, hovorila o textových správach od Armieho, v ktorých sa uvádzalo: „Mám predstavu o tom, že niekto dokáže svoju lásku a oddanosť tak, že partnerov v noci zviaže na verejnom mieste a nechá, nech sa s ich telom voľne narába,“ znie vo výpovedi.

Foto: MovieStillsDB

Dokumentárna snímka tiež pojednáva o tom, že herec pochádza z línie temných, zvrátených mužov, ktorí údajne systematicky zneužívali svoju moc a pochovávali tajomstvá.