Foto: MovieStillsDB

The Continental príde na obrazovky už o pár mesiacov.

Len nedávno sa do kín dostala štvrtá časť obľúbeného akčného trháku o Johnovi Wickovi. Už o pár mesiacov sa však nadšenci tohto príbehu môžu tešiť na nový seriál The Continental, ktorý je prequelom celého príbehu, píše Collider.

Článok pokračuje pod videom ↓

Séria filmov o Johnovi Wickovi má už štyri časti, pričom fanúšikovia nemajú ani zďaleka dosť. Okrem špekulácii o piatom filme v hlavnej úlohe s Keanom Reevesom sa však priaznivci tohto príbehu môžu tešiť na september 2023, kedy sa na obrazovky dostane prvá epizóda seriálu The Continental: From the World of John Wick (The Continental: Zo sveta Johna Wicka).

Za tvorbou tejto séria stojí viacero členov štábu z filmových spracovaní, keďže cieľom je čo najkvalitnejšie napojiť dianie na tomto projekte na film, ktorého prvá časť vyšla v roku 2014. Seriál The Continental bude zobrazovať dianie pred filmovým príbehom. Konkrétne sa zameria na mladého Winstona (šéfa hotela Continental v New Yorku), ako preberá moc nad touto inštitúciou.

Uvidíme tam aj Mela Gibsona

Hrať ho bude Colin Woodell, pričom v trojdielnej snímke budeme môcť vidieť aj mladého Charona, ktorého stvárni Ayomide Adegun. Vo filmovom prostredí hral verného asistenta a recepčného už zosnulý Lance Reddick, ktorý zomrel pár dní pred premiérou 4. filmu.

Foto: MovieStilldDB

Seriál, ktorý vyjde na americkej streamovacej platforme Peacock obohatí svojím výkonom aj legendárny herec Mel Gibson, pričom bude hrať postavu Cormaca. Podľa Collidera sa bude príbeh odohrávať v 70. rokoch 20. storočia, pričom hotel je v tej dobe plný nielen vrahov, ale aj mafiánov, ktorí musia rešpektovať všetky pravidlá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peacock (@peacock)

Najnovšie články