Foto: Instagram.com/bellathorne, Instagram.com/iamcardib

Možno vás prekvapí, koľko z nich poznáte aj vy a to na OnlyFans ani nechodíte.

Takmer každý zo súčasnej generácie mladých (i tých starších mladých) premýšľal aspoň raz nad kariérou influencera. Sociálne siete sú to, čo vládne internetu v 21. storočí a niet o tom pochýb. Skutočne na sociálnych zarábať však dokážu len tí najšikovnejší. No a tí, ktorí nemajú zábrany, skúšajú šťastie aj v iných odvetviach sociálnych sietí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na známej platforme OnlyFans môžete poľahky natrafiť aj na Slovákov, a čo je prekvapením, mužov i ženy. Samozrejme, zárobky tých sa ani zďaleka nechytajú na top hviezdy, ktoré si na tejto platforme dokázali vďaka šteklivému obsahu zarobiť desiatky (ak nie aj viac) miliónov dolárov. Aj Slováci si však dokázali naškrabať celkom zaujímavé sumy, o akých sa im v bežných zamestnaniach môže len snívať.

OnlyFans je platforma plná ľudí, ktorých príbehy nadchýnajú všetkých, píše web Indy100. Nie raz sa totiž v médiách objavil príbeh o tom, ako ich založenie účtu na prémiové služby dokázalo dostať z finančných dlhov a navrátiť ich späť do spoločnosti. Hoc aj za cenu toho, že sa pred celým svetom museli obnažiť.

Ilustračná foto: Unsplash (Charles de Luvio)

Ako OnlyFans funguje, veríme, nemusíme úplne do detailov prezrádzať. Registrovaní používatelia platia influencerom, resp. tvorcom nimi zadanú sumu za prémiový obsah. Tým môže byť čokoľvek, OnlyFans sa ale stal miestnom, kde svoje telá za poplatok vystavujú najmä modelky a ľudia z pornopriemyslu.

A koľko sa teda dá na takom OnlyFans zarobiť? Nuž, veľa, čoho príkladom je aj nasledujúca Top 10 najúspešnejších influencerov na platforme.

#1 Blac Chyna (20 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Blac Chyna 💋 (@blacchyna)


Vlastným menom Angela White vďaka platforme OnlyFans zarobil za rok neuveriteľných 20 miliónov dolárov, a to vďaka nastaveniu mesačného predplatného za jej profil, ktoré bolo vo výške 19.99 $. Dnes už na platforme nefiguruje, vďaka OnlyFans si ale vybudovala úctyhodnú základňu fanúšikov a dnes je úspešnou influencerkou na iných sociálnych sieťach, kde má tiež milióny followerov.

#2 Bella Thorne (11 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BELLA (@bellathorne)

Toto meno zrejme nikoho neprekvapí. Kedysi známa herečka z Disneyho seriálov ale svoj obsah na OnlyFans ponúka zadarmo. Aj napriek tomu ale dokázala vďaka tomu zarobiť peknú sumu.

#3 Cardi B (9 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib)

Ani táto známa raperka už na OnlyFans nepôsobí. Aj jej ale táto platforma priniesla nemalú slávu a za rok si tu dokázala zarobiť viac ako 9 miliónov dolárov.

#4 Tyga (7 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa T-Raww (@tyga)

Známy raper na OnlyFans exkluzívne zdieľal najmä svoju novú tvorbu, za ktorú boli jeho fanúšikovia ochotní zaplatiť, keďže sa objavovala iba tam. Svoj účet si už ale tiež medzičasom stihol zrušiť (v roku 2021). Svojho času mu ale generoval zisk viac ako 7 miliónov dolárov.

#5 Mia Khalifa (6.42 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mia K. (@miakhalifa)

Jej najvernejší ju kedysi poznali hlavne z filmov pre dospelých, pričom keď sa rozhodla z toho biznisu stiahnuť, založila si účet na OnlyFans. Odôvodnila to tým, že chcela väčšiu tvorcovskú slobodu a najmä opäť si vybudovať značku zo svojho vlastného mena.

#6 Bhad Bhabie (5,2 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bhabie (@bhadbhabie)

Táto raperka, vlastným menom Danielle Bregoli, bola kedysi aktívna len na verejnosti prístupných sociálnych sieťach. Po založení profilu na OnlyFans sa z nej stala jedna z top zarábajúcich hviezd. Mesačne od svojich fanúšikov pýta za exkluzívny obsah 23.99 $.

#7 Erica Mena (4.49 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Erica Mena 🌹 (@iamerica_mena)

Túto ženu možno mnohí poznajú z účinkovania v menších postavách v rôznych TV seriáloch ako CSI: Cyber, Master of None či Sacrifice a v ďalších. Na OnlyFans si dokáže ročne zarobiť takmer 4 a pol milióna dolárov.

#8 Gemma McCourt (2.9 miliónov $)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gemma McCourt | Gem101 (@justgemmal)

Používatelia tejto platformy ju poznajú ako Gem101 a slávna je aj na sociálnych sieťach. Za exkluzívny obsah si pýta mesačne rovných 30 dolárov, dostáva však aj nemalé tringelty od fanúšikov, čo ju taktiež zaraďuje na zoznam najlepšie zarábajúcich dievčín na OnlyFans.

Uložiť článok

Najnovšie články