Foto: Profimedia / @sofya_zhuk (Instagram)

Tenistka zmenila povolanie.

Sofya Zhuk bola v minulosti známa predovšetkým v športovej sfére a pripisovala sa jej veľká budúcnosť. Zranenie a túžba po inom živote jej však zmenili plány a dnes je z ruskej ženy podnikateľka a modelka na OnlyFans, píše Daily Mail

Článok pokračuje pod videom ↓

Meno Sofya Zhuk viedlo v rebríčkoch mladých tenisových nádejí. V roku 2015 totiž vo veku 15 rokov vyhrala na prestížnom Wimbledone kategóriu junioriek, v ktorej hrajú hráčky do 18 rokov. Pre predstavu jej vtedajšej kvality, na celom turnaji neprehrala ani jeden set.

Foto: Profimedia

Pokiaľ sa v takom mladom veku dostanete do pozornosti médií a dokážete značný športový talent, očakáva sa minimálne snaha o prechod k profesionálnemu športu.

Mala byť hviezda kurtov, uspela v inom biznise

V prípade tejto ruskej dievčiny to však bolo inak. Či už mala, alebo nemala záujem venovať sa aj inému biznisu, v športovej kariére ju zastavilo zranenie. Zhuk fungovala v tenisovej akadémii v Belgicku a bola opisovaná ako veľká nádej. V roku 2019 však odohrala posledný profesionálny zápas, pretože bolesti chrbta sa už nedali podľa jej slov ďalej vydržať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofya Zhuk (@sofya_zhuk)

„Vždy som hrala s bolesťami. Mala som také problémy, ktoré nevedeli vyriešiť ani lekári. Moje platničky sa správali, akoby som mala 60 rokov, telo potrebovalo odpočinok,“ povedala Zhuk po tom, ako v roku 2020 predčasne ukončila kariéru.

Sofya sa však nevytratila z povedomia verejnosti, práve naopak, stala sa z nej ešte väčšia celebrita. Okrem toho, že sa presťahovala do Miami a rozbehla biznis s prenajímaním luxusných áut a lodí, je z nej po novom aj modelka na OnlyFans.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofya Zhuk (@sofya_zhuk)

„Chlapi, nastala chvíľa, na ktorú ste všetci čakali. Máte sa na čo tešiť, bude tu veľa zaujímavého obsahu,“ ohlásila mladá ruská podnikateľka vstup na platformu, na ktorej sa v drvivej väčšine objavuje len pornografický obsah.

Do tejto veci nikdy nepôjde

Zhuk určite pritiahne na svoj kanál množstvo zvedavcov a fanúšikov, pričom oznámila, že na platforme sa nikdy neplánuje objaviť úplne nahá. Údajne bude prezentovať ostré fotky a svoje telo len v bikinách, respektíve šatách. Cena za predplatné jej obsahu ostáva stále neznáma, no ak sa uchytí, určite si za jej fotografie fanúšikovia priplatia.

Sofya tak vo veku 23 rokov začína novú éru svojho života, pričom ešte stále nezavrhla návrat na kurty.

Najnovšie články