Foto: Instagram.com (@beautyofanakedsoul)

Lucia Javorčeková prišla o svoj rekordný účet na sociálnej sieti. Teraz začína novú kapitolu.

Pred dvoma dňami médiá obleteli správy o tom, že jej účet bol zmazaný. Ako ale vysvetlila, dôvodom neboli jej odvážne fotografie. Kto je Lucia Javorčeková a ako sa dostala k tomuto prvenstvu, napriek tomu, že ju množstvo Slovákov vôbec nepozná? 

V článku sa dozviete aj:

  • Aké prezývky dostáva Lucia Javorčeková na Slovensku aj v zahraničí?
  • Akou náhodou sa dostala k modelingu?
  • Ako sa z nej stala najvplyvnejšia influencerka zo Slovenska?
  • Ako ju vidia zahraničné médiá?

Známa najmä vďaka svojmu výzoru a odvážnej prezentácii

V slovenských bulvárnych médiách dostáva prezývky ako „sexbomba“ alebo „sexica“. Lucia Javorčeková je modelka, možno známa viac v zahraničí ako u nás. Ako uvádza web televízie Markíza, s modelingom začala už vo svojej puberte.

Mnohých zaujala svojimi prednosťami, ktoré rozhodne neskrýva. Kvôli tomu mala už niekoľkokrát problém s Instagramom, ktorý mazal jej fotografie práve z dôvodu, že bola na nich príliš odhalená.

Instagram jej nezmazali kvôli nahote

V tomto prípade ale nešlo o nahotu, vysvetľuje samotná Javorčeková v príbehoch na svojom novom účte @beautyofanakedsoul, ktorý si na Instagrame pred niekoľkými hodinami založila. „Nie, dôvodom nebola nahota, ako bolo uverejnené v niektorých článkoch,“ hovorí v stories, ktoré má momentálne uložené v profile.

„Škody napáchala pravdepodobne jedna z mojich najbližších osôb. Ale viac o tom poviem, keď budem mať viac dôkazov,“ vysvetlila dôvod zmazania jej miliónového účtu a pridala screenshot oznámenia od Instagramu. Od založenia nového profilu ju začalo sledovať už viac ako 20-tisíc ľudí a fanúšikov stále pribúda.

S fotením začala vďaka náhode

K modelingu sa dostala náhodou, počas svojej svadby, uvádzajú Topky. Vydávala sa vo svojich 18 rokoch a jej výzor zaujal fotografku, ktorá jej povedala, že je veľmi fotogenická, cituje slová Javorčekovej portál Feminity. Postupne sa dostala až k aktom.

Na sociálnej sieti sa zviditeľnila postupne. Podľa Rádia Melody začal počet jej sledovateľov stúpať v roku 2015, kedy ju objavili v Taliansku a stala sa známou v zahraničí. Portál TV Noviny opisuje, ako si svojím výzorom získala pozornosť. Predvádzala plavky, spodnú bielizeň, ale napríklad sa objavila aj ako tvár v reklame na proteínové tyčinky.

Followerov si získala nahými fotografiami

O tom, že si v zahraničí získala veľkú pozornosť, svedčí aj článok v bulvárnom britskom plátku The Sun, ktorého hlavnou témou je ona a jej koniec s cyklistikou, ktorej sa venovala. Dôvodom bolo, že sa chcela stať modelkou na plný úväzok. A to sa napokon aj podarilo. Web píše, že si Javorčeková získala v tom čase 1,1 milióna followerov na Instagrame prostredníctvom sérii nahých fotografií. Dodáva, že vďaka odhaľujúcim snímkam je hitom sociálnych sietí.

Jej životopis sa nachádza aj na webe Stark Times, ktorý prináša databázu biografií celebrít, ktoré sú aktuálne trendy. Ako uvádza, narodila sa 19. apríla 1990 v Bratislave. Spolupracovala s viacerými značkami, ktorých sa stala aj ambasádorkou. Píše sa tu o nej ako o jednej z najobľúbenejších a najznámejších fitness modeliek v Taliansku.

Jej fotografie zaujali aj vo svete

Iba pred niekoľkými dňami sa o nej objavil článok na argentínskom portáli Via País, ktorý opísal jej cestu od športu k influencerke. „Väčšina jej príspevkov na sociálnej sieti sa zhoduje v jednej veci – snažia sa obísť cenzúru a vyvoláva rozruch pri každom zdieľanom príspevku,“ opisuje.

Tento článok nie je ani zďaleka jediným, ktorý o Javorčekovej v Argentíne vyšiel. Via Pais ju pravidelne označuje prívlastkom „najkrajšia cyklistka sveta“ a upozorňuje na odvážne fotografie, ktoré pridáva na Instagram.

Zavítala aj na OnlyFans

Začiatkom októbra 2020 slovenské médiá obletela správa o tom, že si založila účet na OnlyFans. „Mám skvelé správy pre mojich fanúšikov, práve som si vytvorila účet na OnlyFans, kde to bude ešte osobnejšie,“ denník Nový čas cituje jej slová z toho obdobia. OnlyFans je služba dobre známa v zahraničí, ale postupne sa dostáva aj ku nám. Ponúka platený obsah, ktorým sú šteklivé fotografie alebo videá.

Začína odznova

Po zmazaní svojho rekordného účtu na Instagrame sa rozhodla začať odznova. Ako hovorí vo svojich stories, chce byť otvorenejšia. Kým ju doteraz množstvo fanúšikov videlo iba prostredníctvom jej odvážnych fotografií, teraz to bude možno inak.

„Nová kapitola. Pretože ja som oveľa viac ako moje telo a krásna tvár alebo počet sledovateľov. Nevadí mi byť zraniteľná,“ napísala v popise svojho prvého nového príspevku. „Chcem na svoj nový profil pozvať iba ľudí s dobrým srdcom a čistými úmyslami,“ dodala a na záver svojich followerov privítala.

0
Uložiť článok
Komentovať