Foto: Profimedia

Mesačne si zarobí viac ako 100-tisíc eur.

Hannah Nicole je Američanka, ktorá sa v poslednom období preslávila nielen na platforme OnlyFans, ale aj ako vzťahová terapeutka, ktorá údajne zachránila už tisíce manželstiev. Ako? Sleduje páry pri sexe a následne im radí, čo a ako zlepšiť, píše indy100.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na platforme OnlyFans sa za ostatné roky objavilo niekoľko žien, ktoré vymenili svoje predošlé zamestnanie za uverejňovanie erotického obsahu. Ich motivácia na zmenu profesie je, primárne, finančná, keďže na OnlyFans sa zárobky modeliek pohybujú mnohokrát aj v šesťciferných sumách.

Foto: @wanderingwithniki (Instagram)

Príkladom je dnes už aj Hannah Nicole, niekdajšia zdravotná sestra, ktorá presedlala na internetovú kariéru. Okrem toho, aby len publikovala erotický obsah, posunula svoje pôsobenie ešte o level dopredu. Začala totiž radiť párom, ako zlepšiť sexuálny život či vniesť do vzťahu po dlhej dobe vzrušenie.

Zarobí si šesťcifernú sumu

Priemerný plat zdravotných sestier v Kalifornii je síce o 50 % vyšší, než v ostatných štátoch USA, no aj tak činí na rok v priemere 112-tisíc eur. Paradoxne, Hannah Nicole dokáže podobnú sumu v súčasnosti zarobiť aj za jeden mesiac. A za čo vlastne? Že väčšinou sleduje iné páry pri sexe a radí im, čo zlepšiť.

Foto: unsplash

„Muži ma kontaktujú, keď im ich ženy nerozumejú. Mnohí z nich majú nejaký fetiš, o ktorom sa je dosť nepríjemné rozprávať. Napíšu mi online a snažíme sa to vyriešiť. Väčšinou je koreň problému vo vzťahu, čiže je to taká terapia, ale viac sa týka sexu,“ povedala Hannah Nicole.

Sleduje partnerovi pri sexe

Jej služby sú však často aj za hranicou obyčajnej rady. „Niektorí páry sa ozvú spoločne, čo sa mi páči. Ženy sa ma pýtajú, či má ich partner dostatočne veľký penis, respektíve ako by mohli rýchlejšie dosiahnuť orgazmus. Neskôr ich sledujem pri sexe a radím, čo a ako zlepšiť. Keď to takto zrátam, tak som zachránila už viac ako 1 000 párov a manželstiev,“ zakončila Hannah, ktorú na sociálnych sieťach sledujú cez 3 milióny fanúšikov.

Najnovšie články