Len pred pár dňami sme vás informovali o medveďovi, ktorý sa pohyboval v obci Tmavá Hora v okrese Žiar nad Hronom. 17. júna okolo poludnia, zviera napadlo jedného z miestnych obyvateľov.
Napadnutý muž sa mal snažiť medveďa vyplašiť tyčou aj búchaním na strom, to sa mu ale nepodarilo. Mal utrpieť ľahšie zranenia, po ošetrení v nemocnici ho poslali domov.
Medveďa videli aj v ďalšej obci a nie je to prvýkrát. Pohyboval sa v obci Horná Mičiná, informuje bystrica.dnes24.sk.
Obyvateľom ešte v utorok prišla aj varovná SMS. „Včera vo večerných hodinách bol za evanjelickým kostolom spozorovaný medveď hnedý. Prosíme preto občanov, aby v tejto časti zvýšili opatrnosť. Udalosť bola nahlásená zásahovému tímu,“ píše sa v správe. Podpísaný bol pod ňou Obecný úrad Horná Mičiná.
Ak sa chystáte do prírody, buďte obozretní.
Bola vysušená 5 rokov doma v garáži a jej rodina si to nevšimla: Záhada úmrtia mladej ženy vám nedá spávať
Už malý detail vie ušetriť desiatky eur, takto si nastavte radiátory. Odborníci upozorňujú, čo je doma najväčší problém
Patrí medzi najlacnejšie lyžiarske strediská v Európe: Najete sa tu už od 5,5 eura, cena skipasu vás prekvapí
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec
Našli ho mŕtveho v hotelovej vani, stal sa tak členom „Klubu27“: Smrť Jima Morrisona je dodnes veľkou záhadou
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko








Nahlásiť chybu v článku