Foto: MovieStillsDB

Veľké prekvapenie od HBO pre fanúšikov legendárneho sitkomu.

Oceňovaný a fanúšikmi obľúbený seriál sa na HBO GO objaví od 15. apríla. Hneď od prvého dňa bude k dispozícii všetkých desať sérií ikonického sitkomu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dočkáme sa aj novej časti

Nie je prekvapením, že sa kultový sitkom Priatelia (Friends) na platforme HBO GO objavuje. Práve služba HBO Max je totiž domovom seriálu v USA a práve na nej bude exkluzívne uvedená nová hodinová časť, ktorá by mala v dohľadnej vzniknúť. Fakt, že sa všetkých 10 sérií objaví na HBO GO, tak viac-menej potvrdzuje, že novú hodinovú epizódu uvidíme po premiére v USA aj na Slovensku a v Česku.

Foto: HBO Europe

Seriál Priatelia je jedným z najlepšie hodnotených televíznych seriálov, je víťazom niekoľkých Zlatých glóbusov, cien Emmy a držiteľom mnohých nominácií. Vďaka šikovnému a sofistikovanému humoru dáva každá časť možnosť nazrieť do pocitov a myšlienok hlavných postáv – skupiny priateľov žijúcich v New Yorku.

Všetkých 236 častí seriálu sa natáčalo na legendárnej scéne č. 24 filmových štúdií Warner Bros. v Burbanku v Kalifornii. Hlavné postavy stvárnili Jennifer Aniston v úlohe Rachel Greenovej, Courteney Cox ako Monica Gellerová, Lisa Kudrow ako Phoebe Buffetová, Matt LeBlanc ako Joey Tribbiani, Matthew Perry v úlohe Chandlera Binga a David Schwimmer ako Ross Geller.

Foto: HBO Europe

Na HBO GO aj so slovenským dabingom

Počas desiatich sérií sa v hosťujúcich úlohách objavilo mnoho známych hercov a herečiek, a to napríklad Brad Pitt, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck, Bruce Willis, Sean Penn, Gary Oldman, Ben Stiller, Winona Ryder a Julia Roberts.

Foto: HBO Europe

Za vytvorením kultového seriálu stoja Marta Kauffman a David Crane, ktorí sú spoločne s Kevinom Brightom tiež hlavnými producentmi.

Priatelia sa vysielali od septembra 1994 do mája 2004. Majú 10 sérií a 236 častí. Všetky časti budú na HBO GO dostupné so slovenským dabingom od 15. apríla. K dispozícií bude aj možnosť českého dabingu, či pôvodného znenia s titulkami.

Najnovšie články