Karen Gillan ako Nebula. Foto: MovieStillsDB

Podľa jednej z hlavných hrdiniek sa máme na čo tešiť.

Aj keď sa jeho premiéry dočkáme až v roku 2021, fanúšikovia už teraz horia nedočkavosťou, čo si tvorcovia dlho očakávaného tretieho dielu komiksovky Strážcovia galaxie (Guardians of the Galaxy) na nich tentokrát vymyslia. A podľa jednej z hlavných hrdiniek sa naozaj je na čo tešiť.

Unikátna filmová séria komiksových filmov Marvel Cinematic Unviverse (MCU) sa pomaly, ale isto presúva do svojej 4. fázy. Prvou snímkou, ktorú v tejto fáze uvidíme, bude sólovka Black Widow so Scarlett Johansson v hlavnej úlohe, ktorá sa do slovenských kín dostane už 30. apríla 2020 a nasledovať ju bude film plný nových tvárí s názvom The Eternals.

To najlepšie zo Strážcov galaxie

Chystaná 4. fáza bude ale aj o starých známych tvárach, ktoré sa vrátia vo svojich pokračovaniach. Konkrétny dátum premiéry síce zatiaľ zverejnený nebol, niekedy v roku 2021 sa dočkáme aj tretích Strážcov galaxie (Guardians of the Galaxy Vol. 3) v réžii Jamesa Gunna a s pôvodným hlavným hereckým obsadením. A aj keď je okolo tohto projektu stále pomerne ticho, jedna z hlavných hviezd už scenár k trojke Strážcov čítala a portálu The Hollywood Reporter prezradila, že fanúšikovia sa naozaj majú na čo tešiť.

Foto: MovieStillsDB

Podľa Karen Gillan, ktorá v Strážcoch galaxie hrá postavu Nebuly, bude totiž plánovaný tretí diel tým najlepším filmom v sérii. Zároveň dodala, že všetci sú nesmierne radi, že trojka vznikne pod taktovkou režiséra prvých dvoch filmov, ktorého Disney na pár mesiacov kvôli nevhodným príspevkom na Twitteri vyhodilo a vyzeralo to, že Guardians of the Galaxy Vol. 3 vôbec nevzniknú, respektíve ich zrežíruje niekto iný. To by však nielen podľa fanúšikov, ale aj samotných hereckých predstaviteľov, výrazne ovplyvnilo kvalitu celej série.

Gillan – aj keď patrí medzi dôležité postavy – tiež veľa o produkcii samotnej snímky nevie. Ako portálu The Hollywood Reporter priznala, nepozná ešte ani konkrétny dátum začiatku nakrúcania. „Už sa ale všetci tešíme na to, ako sa opäť stretneme,“ dodala.

Čo bude so Strážcami po Endgame?

Akým smerom sa budú Strážcovia galaxie 3 uberať je po snímke Avengers: Endgame veľmi otázne. Boli tam cestovania časom, niekto prežil, niekto umrel, takže bude mimoriadne zaujímavé sledovať vývoj celého deja nielen tohto filmu, ale celého konceptu MCU. Udalosti Endgame mali totiž vplyv doslova na všetko vo svete marveloviek.

Najbližšie plány Disney a Marvel Studios sú známe už nejaký ten piatok. Štvrtá fáza okrem spomínaných troch filmov ukáže aj novinku Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (12. február 2021), druhého Doctora Strangea v snímke s podtitulom In the Multiverse of Madness (7. máj 2021), tretieho Spider-Mana, ktorý bude zároveň posledným v sérii MCU (16. júl 2021) a aj štvrtého Thora s podtitulom Love and Thunder (5. november 2021). Medzi týmito filmami sú na pláne aj ďalšie snímky 4. fázy, pričom jeden z nedávno ohlásených dátumov premiéry by mohol patriť práve projektu Guardians of the Galaxy Vol. 3. Ktorý to bude, sa ale dozvieme až neskôr.

2
Uložiť článok
Komentovať