Foto: Profimedia

Uplynul už rok od momentu, kedy sa Britney stala znova svojprávnou.

Britney Spears si počas víkendu pripomenula rok od zrušenia jej opatrovníctva. Až 13 predchádzajúcich rokov strávila pod nadvládou otca, bez ktorého nesmela takmer nič. Ako uvádza Mail Online, na Instagrame sa zverila so svojimi pocitmi a opísala, ako vyzeral jej život počas tohto dlhého obdobia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka pred svojím miliónovým publikom na sociálnej sieti priznala, že mala pocit, akoby sa ju jej otec, James Spears, snažil zabiť. „Hovorila som o tom niekoľkokrát a mám dôkazy a svedkov,“ dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Channel 8 (@britneyspears)

Pracovala 7 dní v týždni a nemohla si nič sama kúpiť

V príspevku opísala, ako vyzeral jej život pod nadvládou otca v období, keď rozhodoval o všetkom. Minulý rok v októbri po takmer 15 rokoch získala prvýkrát vlastnú bankomatovú kartu a mohla ísť konečne sama nakupovať, čo bola pre ňu obrovská vec. „Nohy a ruky sa mi triasli ešte 15 minút potom, ako som si niečo kúpila,“ opísala Britney.

Spomenula aj to, ako bola nútená pracovať 7 dní v týždni a medzi rokmi 2013 až 2017 zarobila takmer 138 miliónov dolárov (cez 132 miliónov eur).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Channel 8 (@britneyspears)

Ľudia stoja tentokrát na jej strane

Fanúšikovia speváčke vyjadrili v komentároch pod príspevkom podporu.

„Je zdravo nahnevaná, nie šialená, tak ju nesúďte,“ napísala jedna z nich. Ďalšia vyzvala ľudí, ktorých už nebaví čítať podobné príspevky Britney, aby zrušili jej sledovanie a vysvetlila, že speváčka roky nemala kontrolu nad svojím životom, tak rady, aby o tom jednoducho „prestala hovoriť“, nie sú na mieste.

Na druhej strane, v uplynulých mesiacoch dalo publikum svoj nesúhlasný názor s konaním Britney viackrát pocítiť. Napríklad kvôli fotografiám, na ktorých pózovala úplne odhalená alebo zverejňovaniu zvláštneho sledu opakujúcich sa identických príspevkov, ktoré boli podľa niektorých znepokojivé.

Uložiť článok

Najnovšie články