Geissenovci na Slovensku, foto: TV JOJ

Urobili Slovensku pozitívnu reklamu?

Televízia JOJ dnes odvysielala premiérové epizódy Geissenovcov na Slovensku. Ako sme vás informovali, návšteva nemeckej milionárskej rodiny vyvolala medzi ľuďmi rozruch a rozdelila ich do dvoch kategórií. Kým niektorí nešetria kritikou, ďalší sa už nemohli dočkať toho, kedy konečne uvidia časti z našej malebnej krajiny na televíznych obrazovkách. Zhrnuli sme, ako vyzerala ich avizovaná propagácia Slovenska a čo všetko tu zažili. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako ste už určite zachytili, nemecká milionárska rodina Geissovcov pred nejakým časom navštívila Slovensko a nakrútila tu rovno päť epizód svojej šou, ktorej slovenský názov znie Geissenovci – ťažký život milionárov. Nemecká televízia RTL Zwei ich odvysielala ešte vo februári a prekvapivo sa dostali na naše televízie v predstihu.

Ako nám vysvetlila vedúca PR a hovorkyňa JOJ Group Lucia Tuhelová, televízia JOJ si pripravila špeciálne prekvapenie pre fanúšikov. V apríli najprv dovysielala epizódy 16. série a vystriedali ich práve časti zo Slovenska.

Po nich si diváci budú môcť pozrieť 20. sériu a po nej dovysielame 21. sériu, ktorej súčasťou sú aj slovenské epizódy,“ ozrejmila plány JOJky. Vráťme sa však späť k premiérovým a búrlivo diskutovaným epizódam.

Ako vyzerala návšteva Geissenovcov na Slovensku?

Geissenovcov zo Slovenska priniesla televízia s tradičným dobre známym dabingom. Prekvapením večera bolo, že Richarda Sulíka dabuje z nemčiny do slovenčiny podľa všetkého on sám, na čo sa už stihli na internete objaviť aj vtipy. Prvé dve časti, ktoré sa dnes objavili na obrazovkách dostali netradičné názvy — Only Fans in der Slowakei a Geplatzter Gummi, čo v preklade znamená „Prasknutá guma“. Vychádzali jednoducho z toho, čo milionári u nás zažili.

Hneď v úvode Carmen spomenula, kde sa spoznali s Richardom Sulíkom. No dcéry Davina a Shania spočiatku neboli z návštevy Slovenska nadšené. „Pravdupovediac, o Slovensku počujem prvýkrát,“ spomína neistá Davina skepticky k našej krajine. „Netuším, kde je Bratislava. Ten názov vo mne evokuje „Braten“ — pečené mäso,“ priznala sa rodičom. Carmen dcéram rýchlo vysvetlila, čo všetko u nás zažijú a na výlet ich napokon prehovorila. Onedlho nastal obrovský šok v podobe privítania, aké sa im dostalo.

Očakávala ich Jana Bittó Cigániková, aj davy ľudí. Poslankyňa Carmen podarovala kaktus, na čo zažartovala, že u nich sa kaktusy nosia iba svokrám. Na tomto vtipe sa síce nikto nezasmial, no Robert zhodnotil prvý deň výletu ako úžasný, takže bolo všetko v poriadku.

Geissenovci na Slovensku, foto: TV JOJ

Nechýbali slzy

Tento článok je dostupný členom Interez PREMIUM

Uložiť článok

Najnovšie články