Geissenovci na Slovensku, foto: TV JOJ

Ukážky z epizód Geissenovcov na Slovensku sú vonku. Kým mnohí ľudia sa nevedia dočkať, kedy si ich pozrú, je tu aj druhá skupina.

Ako ste mohli zachytiť zo správ spred niekoľkých mesiacov, nemeckej rodine Geissenovcov (pôvodne Geissovcov) sa na Slovensku páčilo a dostalo sa im od našincov množstvo pozornosti. Preto sa tu rozhodli nakrútiť rovno päť častí svojej šou Geissenovci – ťažký život milionárov. Ak patríte medzi ich fanúšikov, televízia JOJ sa slovenské epizódy rozhodla nasadiť do vysielania skôr a pozrieť si ich môžete už o niekoľko dní. Na Instagrame sa objavila aj krátka ukážka, ktorá ukazuje Geissenovcov predtým, ako ich u nás čakal pozitívny šok. A niektorí ľudia nešetrili kritikou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

„Kde je tá Bratislava?“ Pýta sa dcéra Carmen a Roberta. Ten vysvetľuje, že je niekde na východe. „Netuším, kde je Bratislava. Ten názov vo mne evokuje „Braten“ — pečené mäso,“ zdôveruje sa. Ďalej pokračuje Robert a pozerá sa na hodinky s tým, že im lietadlo mešká už 5 minút.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Rozdelili Slovákov na dva tábory

Ako sme vás informovali, Geissenovci boli po príchode na Slovensko uchvátení z toho, koľko ľudí ich tu pozná. Ako to vyzeralo, si môžete pozrieť v televízii už čoskoro. No nie každému sú po chuti. Svedčia o tom aj komentáre ľudí pod krátkou ukážkou.

„Veľmi obmedzené znalosti týchto stvorení,“ objavilo sa v jednom z nich. „Toto ľudí baví?“ opýtal sa niekto ďalší.

V inom komentári sa zas používateľ zdôveril s tým, že nechápe pointu večer v televízii pozerať ľudí, ktorí sa jednoducho majú dobre. Niekto iný ale na margo negatívnych komentárov iba poznamenal, že koľko nešťastníkov sa zišlo v komentárovej sekcii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Fanúšikov u nás predsa len majú

V ďalšej ukážke zverejnenej pred niekoľkými hodinami Carmen vysvetľuje rodine, že sa na Slovensku vysiela ich šou a dokonca s dabingom. Dodáva, že napriek tomu ich u nás nikto nebude poznať. Potom prichádza prestrih a JOJ priniesla zábery, v ktorých nemeckú rodinu Slováci nadšene vítajú, rozprávajú a fotia sa s nimi.

V komentároch pod týmto príspevkom namiesto kritiky prevládajú reakcie ľudí, ktorí sa zdôverili, že už sa nemôžu dočkať, kedy nové epizódy uvidia.

Slovenské časti Geissenovcov si môžete pozrieť v premiére od stredy 3. mája o 20:35.

Uložiť článok

Najnovšie články