Foto: Photo by Elijah O'Donnell on Unsplash

Nepýtajte sa otázky, na ktoré nechcete poznať odpovede.

V celom vesmíre snáď neexistuje ani jediný muž, ktorý by mal rád niektorú z týchto otázok. Všetkých mužov totiž maximálne iritujú, no ženy im ich napriek tomu kladú – a to dokonca veľmi často. 

O ktoré 4 otázky ide? To prezradil portál Your Tango.

#1 “Myslíš si, že som tučná?”

Úprimne – ktorý muž by vám povedal, že áno, aj keď by ste boli? A nakoniec, ak by to aj nejaký spravil, pravdepodobne by už nebol vaším partnerom, ale ex-partnerom. Navyše je to otázka, kde sa muž môže ľahko chytiť do pasce – ak vám povie nie, možno ho obviníte, že klame, no keď vám povie áno, zrejme zraní vaše city. 

#2 “Aká bola tvoja ex?”

Zvedavosť je síce našou prirodzenou ľudskou vlastnosťou, no úprimne – ak je vo vašom vzťahu všetko v poriadku, a ak ste obaja šťastní, jeho ex je to najposlednejšie, čo by vás malo zaujímať. Je to minulosť, ktorú je zbytočné vyťahovať. 

Photo by Polina Zimmerman from Pexels

#3 “Zavoláš mi, keď…?”

Keď vás muž miluje, zavolá vám aj sám, keď niekam dorazí, keď bude odniekiaľ vyrážať, či predtým, ako pôjde spať. A urobí to rád. Nikto by to však nerobil rád, ak by do toho bol tlačený. 

#4 “Kde nás vidíš o 10 rokov?”

Pri tejto (zvláštnej) otázke by si muž mohol pripadať tak, akoby sa práve zúčastňoval nejakého pohovoru. Mať plány a ciele je skvelé, no vzťahy sú naozaj nepredvídateľné a takouto otázkou ho môžete dostať do úzkych. 

yourtango
Všetko začína v tvojej hlave
0
Uložiť článok
Komentovať