„Ja som to vedel/a!“, pomyslíte si, keď sa potvrdí váš prvý dojem. Niekedy nám intuícia napovie viac, než tisíce slov...

U väčšiny ľudí sa už niekedy v živote intuitívne vnímanie prejavilo. Mohol to byť len záblesk, ten pocit, že viete, ako niečo dopadne. No sú ľudia, u ktorých je táto schopnosť rozvinutá viac, než je obvyklé. Ak na sebe spozorujete týchto 6 znakov, tak patríte medzi nich…

Mnoho ľudí sa za tento dar hanbí. Ešte stále totiž panuje presvedčenie, že intuícia je znakom „bosoráctva“ či mágie. No aj veda pomaly, krok po krôčku, ukazuje, že intuícia je prirodzenou súčasťou ľudskej psychiky…

Dokážete si „privolať“ veci bez toho, aby ste sa o to snažili

Na niečo si pomyslíte a ono sa to stane. Nemusíte tomu ani venovať pozornosť. Môže sa jednať o úplné maličkosti. Pomyslíte si na známeho, ktorého ste roky nevideli, a on vám zavolá. No aj táto vlastnosť má svoju odvrátenú stránku. Hlavou vám preblesne myšlienka, že zmeškáte autobus, a vy… naozaj ho zmeškáte. Už sa to stalo aj vám?

Spoznajú vás ľudia, ktorí tiež majú vyvinutú intuíciu

Akosi budete cítiť, že ste na jednej vlne. Ak stretnete aj niekoho neznámeho, okamžite sa začnete baviť o duchovne a mimozmyslových zážitkoch. Komunita vás jednoducho spozná. Dokážete sa registrovať na energetickej úrovni. A možno budete prekvapení tým, že sa najlepšie budete cítiť medzi svojimi.

Váš život je popretkávaný náhodami

Aj keď sú ľudia, ktorí sú presvedčení, že náhoda neexistuje, život vás však vždy dostane na to miesto, na ktorom potrebujete byť. Do cesty vám dáva ľudí, ktorí vás môžu niekam posunúť, a tak sa môžete vnútorne vyvíjať. Mnohí ľudia budú tieto náhody a synchronicitu tvrdohlavo odmietať, no život vás bude „štuchať“ dovtedy, kým sa neprebudíte. A to, čo potom príde, naozaj stojí za to!

pixabay.com

Jednoducho „viete“ ešte skôr, než sa to stane

Je to ten silný pocit, ktorý neviete logicky zdôvodniť. Vopred tušíte, ako dopadne nejaká situácia. Viete podľa pocitu určiť, či bude priaznivá alebo nepriaznivá. No tento dar by ste rozhodne nemali púšťať z ruky. Ak máte z niečoho zlý pocit, nechoďte do toho. Mohlo by sa vám to škaredo vypomstiť.

Spájate sa s určitými ľuďmi na duševnej úrovni

Ak ste intuitívni, takmer určite ste mali skúsenosť, že ste sa s niekým stretli a mali ste pocit, že sa poznáte už veky. Z tejto osoby išla veľmi dobrá energia a zistili ste, že máte veľa spoločných záujmov a hodnôt. Dokonca aj životné skúsenosti môžete mať veľmi podobné. Dochádza k tomu vtedy, keď spoznáme niekoho na úrovni duše. Títo ľudia sú s nami spojení viac, než len fyzickou rovinou. Kto to aspoň raz zažil, vie, o čom hovoríme.

Môžete trpieť chronickým ochorením, ktoré žiadny lekár nedokáže vyliečiť

Aj keď vás to hnevá a možno reptáte na osud, prečo sa to stalo práve vám, aj toto je dôležité znamenie osudu. Ak nepočúvate svoju intuíciu, môže sa u vás vyskytnúť chronická choroba, ktorú nedokáže vyliečiť žiaden doktor. Často sa prejavuje ako extrémna únava, ale aj úzkosť či depresia. Ak konvenčná medicína nepomôže, môže to byť duchovné ochorenie. V domorodých kultúrach sa táto choroba nazývala „šamanská choroba“ a dochádzalo k nej, ak niekto s veľkým vnútorným darom odmietal prijať svoje poslanie…

sott.net

Všetci sme spojení na energetickej úrovni a máme dary, ktoré zatiaľ moderná veda nedokáže objasniť. No veríme, že príde doba, kedy sa nebudeme musieť báť hovoriť o intuícii a energii, ale tieto pojmy sa stanú súčasťou každodenného človeka. Ako sa intuícia prejavila u vás?

Pozri aj: 4 znaky toho, že vaša emocionálna inteligencia je naozaj vysoká

learning-mind
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy