Michaela Galambošová / /
Kým nepovie tie dve čarovné slová, neraz bývame poriadne zmätení jeho správaním. Preto padne vhod pomôcka, ktorá nám pomôže vyznať sa v jeho pocitoch.

Láska, najmä na začiatku vzťahu, býva naozaj čarovná. Medzi dvoma ľuďmi to začne poriadne iskriť, pričom sa navzájom nevedia dostať z hlavy. Toto obdobie prvotnej zamilovanosti určite patrí medzi tie najkrajšie na svete. Ak však trvá pridlho a nie je potvrdené slovami, rodí sa v nás strach a neistota. Ak chcete vedieť, či je do vás naozajstný blázon, skúste sledovať týchto 12 signálov. Určite vám dajú jednoznačnú odpoveď.

Práve maličkosti prezradia viac ako veľké gestá. Muž, ktorý vás miluje, môže prejavovať lásku práve drobnosťami. Určite i vy môžete uňho odsledovať týchto 12 znamení:

#1 Máte istotu, že vás počúva

Photo by Brooke Winters on Unsplash

A to sa týka aj banálnych vecí. Nielenže vás počúva, ale si aj zapamätá, čo hovoríte. Budete preto príjemný prekvapením, keď v nejakom rozhovore spomenie vaše slová, ktoré vám už dávno vyfučali z hlavy.

#2 Hanblivý úsmev

Neškerí sa na vás ako majster sveta. Práve naopak. V jeho úsmeve je skutočná plachosť. Vie totiž, že vstupuje na neistú pôdu nového vzťahu. Preto robí všetko preto, aby to nepokazil.

#3 Zaujíma ho, čo sa s vami deje

Photo by Josh Felise on Unsplash

A len tak ľahko ho neprestanete fascinovať. Pozorne počúva, aký ste mali deň a nevie pochopiť, prečo žena ako vy môže byť „single“. To všetko je znamením toho, že je vami doslova fascinovaný.

#4 Náhodne sa vás dotýka

Jeho dotyky sú letmé a bez sexuálneho kontextu. No chce vás cítiť. Aspoň na malú chvíľku. Ak sa vás náhodne dotýka, nie je to len tak. Je v tom čistý záujem.

#5 Sledujte jazyk jeho tela

Photo by Warren Wong on Unsplash

Ak sa mu páčite, tak čoskoro začne podvedome kopírovať vaše pohyby. Jeho chodidlá budú smerovať k vám. Ak si rukou podopriete hlavu, čoskoro urobí to isté. Oplatí sa ho sledovať. Tak budete presne vedieť, na čom ste.

#6 Ach, tie brepty!

Bude sa snažiť nepokaziť dojem. Možno sa tak bude sústrediť na to, aby povedal správne veci, až sa mu začne pliesť jazyk. Alebo mu budú vypadávať veci z rúk. V tom všetkom sa skrýva snaha zaujať.

#7 Vždy sa za vami otočí

A to najmä vtedy, keď si myslí, že sa na neho nepozeráte. Má vás na muške. A určite vás nechce stratiť zo zorného poľa.

#8 Snaží sa vás zaujať. A to akýmkoľvek spôsobom

Photo by Warren Wong on Unsplash

Ak vás muž miluje, skutočne sa vám otvorí. Začne vám vravieť veci, o ktorých doposiaľ tušil len málokto. Je to znak nielen maximálnej dôvery, ale aj jeho spôsob, ktorým vás chce zaujať. To, či sa „chytíte“, skutočne záleží len na vás.

#9 Chce vás rozosmiať

Toto je jeden z kľúčových bodov. Chlap, ktorému na vás skutočne záleží, urobí všetko preto, aby vás rozosmial. Jednoducho miluje, keď ste šťastná a tiež sa smejete.

#10 Rád si z vás strieľa

Photo by Becca Tapert on Unsplash

Avšak robí to spôsobom, ktorý vás rozhodne nezraní ani neurazí. Nadovšetko vás rešpektuje. A to sa počíta.

#11 Neustále vás zasypáva komplimentmi

Všíma si vás. Páčite sa mu taká, aká ste a našťastie nemá potrebu vás meniť. Páči sa mu na vás všetko. A nebojí sa vám to povedať.

#12 Cítite sa pri ňom výnimočne

Photo by Vinicius Wiesehofer on Unsplash

A to je pocit, ktorý vás nesklame. Ak ste pre muža „tá pravá“, určite sa pri ňom aj tak budete cítiť. A vy budete cítiť, že ste skutočne milovaná.

Pozri aj: Toto je spôsob, akým milujete, zhrnutý do 5 slov (na základe vášho znamenia)

ideapod
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)