Foto: Unsplash

Tento rok bol pre mnohých naozaj ťažký.

Ani sme sa nenazdali a rok 2022 sa blíži ku koncu. Faktom je, že mnoho ľudí si pri tejto myšlienke povie: “Chvalabohu”. Nevedno prečo, avšak tento rok bol pre obrovské množstvo ľudí doslova peklom. Napriek tomu nám ale zostáva ešte zopár dní, ktoré musíme “dobojovať”. Pre tieto 3 astrologické znamenia to ale vôbec nebude ťažké — práve naopak. Majú pred sebou úžasné dni.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak medzi nimi nájdete aj to svoje, znamená to, že nasledujúce dni si poriadne užijete. Popísal ich portál Collective

Rak

Nasledujúce dni pre vás budú o vzťahoch. Posilníte si isté vzťahové putá a pokiaľ máte nejaký romantický vzťah, vstúpi doň neuveriteľné množstvo vášne a “novej iskry”. Ak ešte máte nejaké nedokončené pracovné veci, poteší vás, že nasledujúce dni budete doslova prekypovať kreatívnymi nápadmi. Zamyslite sa tiež nad tým, aké sú vaše ciele na rok 2023, pretože pre vás bude rovnako skvelý, ako nadchádzajúce dni. 

Foto: pexels

Škorpión

V poslednom období ste sa zrejme veľa zamýšľali nad základmi vášho osobného života a nad jeho stabilitou. Dobrou správou je, že nadchádzajúce dni vám prinesú množstvo odpovedí, ktoré ste doteraz nemali. Takisto u vás nastane skvelé obdobie na rozvíjanie vašej kreativity, nebojte sa preto pustiť sa do vecí, ktoré ste dlhšie odkladali. Váš talent sa dostane na výslnie, no aby sa tak stalo, musíte mu ísť naproti. 

Ryby

Dni, ktoré nám zostávajú do konca roka, sú pre vás priam stvorené na to, aby ste sa zbavili všetkého, čo vás celý tento rok ťažilo. Nesmierne sa vám tým uľaví a doslova sa nasýtite pocitmi uvoľnenia a úprimnej radosti, ktoré vám možno v posledných mesiacoch chýbali. Opäť sa stanete sami sebou a začnete si plniť svoje sny. 

Všetko začína v tvojej hlave

Viac článkov