Aj ženy vedia udržať tajomstvo. Prinášame vám 11 najčastejších vecí, ktoré pred mužmi jednoducho tajíme.

Ženská bytosť sa stáva pre nejedného muža nepochopiteľnou záhadou. My, ženy, sme nepredvídateľné, niekdy s nami lomcujú hormóny, no vieme nájsť v sebe neskutočnú silu. Muži si často myslia, že nevieme udržať tajomstvo, pretože (v drvivej väčšine) rozprávame oveľa viac, než oni. Ale sú určité tajomstvá, ktoré si nechávame pre seba. Niektoré z nich môžu mužov poriadne prekvapiť.

Ste zvedaví, ktoré sú to?

#1 Z  času na čas skontrolujeme našich bývalých

Photo by Pete Bellis on Unsplash

Chceme vedieť, ako sa im bez nás darí. Preto sem-tam „náhodne“ zablúdime v ich profile. Potrebujete mať veci pod kontrolou. A naši bývalí partneri nie sú výnimkou.

#2 Čistota

Vo všeobecnosti ženy dbajú o hygienu a čistotu o čosi viac ako muži. Avšak aj my máme chvíle, keď sa nám jednoducho nechce upratovať. Ignorujeme horu nevyžehlenej bielizne a radšej sa zabudneme v dobrej knihe. Mužom však neprezradíme, že sme relaxovali.

#3 Na prvom mieste v našom živote nie sú peniaze

Stále existujú aj ženy, ktoré si nepotrpia na luxus, preto ich ani neohúrite najdrahším autom či značkovými hodinkami. Peniaze sú síce pre život nevyhnutné, no sú aj ženy, pre ktoré nie sú zmyslom života.

#4 Nie všetkým ženám tikajú biologické hodiny

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Niektoré ženy sú pri pomyslení na bábätko poriadne vystrašené. Uvedomujú si, že tá malá bytosť im môže prevrátiť život hore nohami. Potrebujú si to poriadne premyslieť, pretože vedia, že to je záväzok na celý život. A kto povedal, že každá žena musí byť zákonite matkou?

#5 Niekedy nás dokážete poriadne sklamať

Ženy potrebujú cítiť, že sú milované. Nie je nič horšie, ak je partner pupkom vesmíru a ženu vníma len ako nevyhnutný módny doplnok. Ak je to tak, žena sa cíti sklamaná. Vie veľa vydržať, avšak keď padne povestná posledná kvapka, vybuchne. A potom dokáže okolo seba narobiť poriadny rozruch.

#6 Vieme, že nie každý účes vám pristane

Photo by Jens Lindner on Unsplash

Muži tiež radi skúšajú nové veci a trendy, no nie vždy je to trefa do čierneho. Dokážu nielen skombinovať zdanlivo neskombinovateľné kúsky v svojom šatníku, ale ani najnovší strih vlasov nemusí byť  tá správna voľba. Ak sa však žene nepáči výzor partnera, len málokedy mu to dá najavo.

#7 (Občas) klameme

Aj my, ženy, klameme. Väčšinu sa však naše klamstvá týkajú drobností. Keď sa však na to  príde, cítime sa trápne. A vo väčšine prípadov sa za svoj prešľap dokážeme ospravedlniť.

#8 Chceme sa vám páčiť

Photo by Matthew Kane on Unsplash

A dáme si na tom záležať. Preto nás dosť dokáže sklamať, keď si náš partner nevšimne, že sme sa práve vrátili od kaderníka.

 

#9 Nebaví nás všetko to, čo vás

Photo by Anders Wideskott on Unsplash

Nie všetky ženy baví hrať sa s vami počítačové hry alebo pozerať sa na futbal. Ale keďže vás máme radi, tvárime sa, že nás to zaujíma. V skutočnosti to však môže byť všetko úplne inak.

#10 Po rokoch z nás odpadne vzrušenie

A je to niečo absolútne normálne. Oveľa dôležitejšia než bezuzdný  sex a neskonalé vzrušenie je pre nás vzájomná blízkosť. Potrebujeme sa túliť oveľa viac, než si myslí väčšina mužov. Sme ako kvetina, ktorá keď sa nezalieva pozornosťou, tak vädne. Páni by preto na to nemali zabúdať.

Pozri aj: Muž za 10 sekúnd vyhodnotí, či je žena atraktívna alebo nie. Táto časť ženského tela pri tom zohráva najväčšiu úlohu

tapoos
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy