Foto: Profimedia / MovieStillsDB

Kým ostatní smútili, že podstatná etapa z ich života je na konci, jeho pocity sa líšili.

Sledovanie poslednej časti seriálu Priatelia (Friends) aj po rokoch vyvoláva v divákoch množstvo emócií. Bola odvysielaná v roku 2004 a povedzme si úprimne, mnohí sa pri nej stále nedokážu ubrániť slzám. Podobne emotívne momenty zažívali aj ústrední herci, ktorí obľúbené postavy stvárnili, či štáb. Až na Matthewa Perryho, predstaviteľa Chandlera. On totiž v tomto momente necítil vôbec nič, uvádza UNILAD

Článok pokračuje pod videom ↓

Ľudia stojaci za vznikom sitkomu Priatelia strávili spolu na pľaci dlhé chvíle počas niekoľkých rokov. Preto nie je ničím prekvapivým, že si medzi sebou vybudovali užšie puto.

Keď padla posledná klapka, prežívali tento moment intenzívne. Matthew Perry ho opísal vo svojich nových memoároch s názvom Friends, Lovers and the Big Terrible Thing.

Foto: Profimedia

Ľudia naokolo plakali

Uviedol, že keď sa kamera naposledy posunula k fialovým dverám ikonického bytu a asistent réžie zakričal „STOP!“, mnohí neskrývali svoje slzy. Plakala Jennifer Aniston aj Matt LeBlanc. „Ja som ale nič necítil,“ úprimne priznal vo svojej spovedi Perry.

„Nedokázal som identifikovať, či to spôsobili opioidy, ktoré som užíval, alebo som bol vo svojom vnútri iba všeobecne mŕtvy,“ pokračoval. Nemal dokonca v tom momente ani potrebu rozprávať sa so svojimi kolegami.

„Rozlúčili sme sa a dohodli sa, že sa čoskoro uvidíme. Ale takým tým spôsobom, akým to robia ľudia, keď vedia, že to nie je pravda,“ pokračoval v opise tohto dňa, ktorého výsledok dodnes dokáže divákov pri obrazovkách rozcítiť.

Foto: MovieStillsDB

Závislosť Matthewa Perryho

Závislosť Matthewa Perryho na drogách začala po jeho nehode na skútri, kedy okúsil Vicodin (liek proti bolesti). Kým na obrazovkách divákov rozosmieval ako stále dobre naladený Chandler, v osobnom živote zvádzal počas nakrúcania Priateľov náročné boje.

Tie poznačili jeho zdravotný stav a na 2 týždne skončil v kóme. Ako sme vás informovali v staršom článku, lekári mu dávali iba minimálnu šancu na prežitie. Svoj boj o život herec zvládol a teraz aj prostredníctvom svojej osobnej spovede chce pomôcť iným.

Najnovšie články