Foto: Twitter - @porquetendencia (reprofoto)/TASR/AP

Argentínsky moderátor privítal úmrtie kráľovnej Alžbety II. šampanským v štúdiu.

Moderátor argentínskej internetovej televízie Canal 22 Santiago Cúneo vo štvrtok v živom vysielaní privítal správu o úmrtí britskej kráľovnej Alžbety II. nadšeným potleskom, ku ktorému sa pridali aj ďalší hostia v štúdiu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vzal si ju Satan

Cúneo otvoril šampanské a zosnulú kráľovnú zasypal nadávkami. Vo štvrtok a v piatok za to zožal ostrú kritiku na sociálnych sieťach i v médiách, informuje TASR. „Je s ňou nadobro koniec. Veľký potlesk pre Satana za to, že si ju vzal,“ jasal argentínsky moderátor. Britskej monarchii nevyberaným slovníkom vyčítal jej koloniálnu minulosť.

Nového kráľa Karola III. nazval hlupákom. „Predstavte si, čo sa teraz môže stať! Konečne znova získame Malvíny!“ vyhlásil na záver Cúneo v súvislosti so súostrovím Falklandy (Malvíny) v južnom Atlantiku, o ktoré v roku 1982 zviedli Británia a Argentína ozbrojený konflikt.

„Rozpráva čím ďalej tým viac ako v delíriu,“ komentoval Cúneovo vystúpenie jeden z užívateľov sociálnych sietí, ktorého citovala TN. „Neviem, kto je horší – či Cúneo alebo tí hlupáci okolo neho, čo tam tlieskali,“ napísal ďalší užívateľ.

Najnovšie články