Foto: Profimedia/ SITA (AP)

Elon Musk je v súčasnosti otcom 9 detí.

Najbohatší človek planéty má v súčasnosti už 9 detí. Niektoré z nich vyvolali v posledných rokoch vlnu kontroverzie, napríklad zvláštnym menom alebo tým, že s otcom nechcú mať nič spoločné. Jedno z jeho detí sa kvôli tomu dokonca rozhodlo pre zmenu pohlavia. Zdá sa ale, že Musk stále nemá dosť. Koncom minulého roka sa mu narodili dvojičky, ich matkou je riaditeľka v Neuralinku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dvojičky mala porodiť koncom minulého roka

Portál Insider informoval, že koncom minulého roka sa Shivon Zilisovej narodili dvojičky. Ich otcom je najbohatší muž planéty, Elon Musk. Web sa k informáciám dostal vďaka súdnemu procesu. Shivon totiž požiadala o legálnu zmenu mien detí tak, aby bolo súčasťou ich mena aj Muskovo priezvisko. Žiadosť o zmenu mena mala Zilisová podať ešte v apríli tohto roka a v máji jej súd údajne vyhovel, píše CNN.

Foto: SITA/AP

Súčasťou dokumentov má byť aj Muskov podpis, ktorý slúži ako dôkaz, že je skutočne otcom Zilisovej detí. Profesionálny vzťah Zilisovej a Muska začal v roku 2016, kedy sa Shivon stala poradkyňou pre spoločnosť OpenAI. Musk je jej spoluzakladateľom a cieľom neziskového výskumného laboratória je dosiahnuť, aby umelá inteligencia slúžila všetkým ľuďom.

Musk je otcom deviatich detí

V priebehu niekoľkých rokov Zilisová pracovala aj pre Neuralink a Teslu. V súčasnosti je riaditeľkou špeciálnych projektov v Neuralinku. Predtým pracovala aj pre ďalšie spoločnosti, ktoré sa zaoberali umelou inteligenciou.

Foto: Profimedia

Zilisová ani Musk sa k informácii, že sa stali rodičmi dvojičiek, zatiaľ oficiálne nevyjadrili. Ak je ale Musk skutočne ich otcom, znamenalo by to, že sa mu podarilo splodiť už druhý pár dvojičiek. Prvý pár dvojičiek sa jemu a jeho prvej manželke Justine (manželmi boli medzi rokmi 2000 až 2008) narodil v roku 2004. O dva roky neskôr sa im narodili trojičky.

Ďalšie dve deti má Musk so speváčkou Claire Brouche známou ako Grimes. Náhradná matka im druhé spoločné dieťa porodila v decembri minulého roka, teda krátko po tom, ako sa narodili Muskove dvojičky, ktoré splodil so Zilisovou.

Najnovšie články