Foto: Distribútor (CBS)

Teória veľkého tresku bola obľúbeným seriálom mnohých, preto sa s ním lúči ťažko.

Ľútosť nad tým, že bol nedávno natočený posledný diel, vyjadrili nielen herci, ale aj tvorcovia seriálu. S dobrými vecami sa lúči ťažko, tvorcovia si preto pripravili pre fanúšikov milé prekvapenie. Seriál síce končí, no vy sa môžete pohodlne usalašiť na Sheldonovom mieste.

Byt 4A sa sťahuje

Každý fanúšik Teórie veľkého tresku vie, že na Sheldonovom mieste zásadne nesedí nikto iný, len Sheldon Cooper. To sa však čoskoro zmení a vy môžete na chvíľu obsadiť miesto, ktoré je v ideálnej vzdialenosti od radiátora počas zimy, v lete zas cez toto miesto povieva príjemný vánok a na televíziu je odtiaľ priam dokonalý výhľad, a to bez toho, aby ste vyvolali hádku svetových rozmerov. Byt A4 totiž čoskoro čaká sťahovanie.

Konzistentný bod vo večne sa meniacom svete

Tvorcovia sa rozhodli, že mesiac po odvysielaní finálnej epizódy obľúbeného seriálu, presťahujú časť zariadenia z bytu 4A do štúdia Warner Bros., kde si ho budú môcť zblízka obzrieť diváci a užiť si na chvíľu jedinečnú atmosféru. Už teraz je isté, že miesto, ktoré raz Sheldon nazval „jediným konzistentným bodom vo večne sa meniacom svete“, bude obľúbeným miestom na fotenie, posledné časti seriálu totiž sledovalo v priemere 18,6 milióna divákov, vďaka čomu sa zaradil medzi najúspešnejšie sitkomy všetkých čias.

Byt sa stal ich druhým domovom

Toto nie je prvý seriálový byt, ktorý sa sťahuje bližšie k fanúšikom. Podobným procesom prešiel aj byt z obľúbeného seriálu Priatelia po tom, čo bola odvysielaná posledná epizóda. Miesto, kde sa herci Teórie veľkého tresku podieľali na tvorbe 279 epizód rozdelených do 12 sérií, sa počas tých rokov stalo ich druhým domovom, s javiskom číslo 25 je preto, pochopiteľne, ťažké sa rozlúčiť.

View this post on Instagram

We are already in a puddle of tears 😭 😭 #BigBangTheory Repost from @kunalkarmanayyar – “Thank you Thank you for your words Thank you for your encouragement Thank you for tuning in night in and night out Thank you for the stories you shared about how this show made you feel Thank you too, for the not so nice times Thank you, for lifting us up when we were down Fame can feel like a cage, so Thank you for making us feel safe enough to be free. Thank you for letting me share my birthday on stage with my six best friends, And Thank you, for you, because without you- there would be no us. So this goes out to you, the fans… One last time. In love and gratitude, -Kunal”

A post shared by The Big Bang Theory (@bigbangtheory_cbs) on

Pokazený výťah a kaviareň na CalTech-u

Z nápadu presťahovať byt do štúdia sa preto zapáčil aj hercom. Kto by si nechcel pozrieť miesto, vďaka ktorému sme zažili toľko smiechu, veselých aj smutných chvíľ. Presťahovaný však nebude len byt 4A, tvorcovia sa totiž rozhodli, že divákom sprístupnia aj chodbu medzi bytmi 4A a 4B. Veď aj chodba s pokazeným výťahom predsa bola dejiskom mnohých udalostí. Ďalšou zaujímavosťou bude aj kaviareň z pracoviska hlavných postáv, z laboratória CalTech Physics Lab.

Ktoré seriálové miesto by ste si najradšej pozreli vy?

metro, wikipedia
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy