Foto: Profimedia

Streamovacia služba nadväzuje na úspech, ktorý medzi divákmi zaznamenala jej hraná séria o vrahovi a kanibalovi Jeffreym Dahmerovi.

Desaťdielny seriál Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera (Monster: The Jeffrey Dahmer Story) sa stal na Netflixe hitom a ako ukazuje portál Flixpatrol, aj medzi slovenskými divákmi sa už niekoľko dní v rade drží na prvom mieste sledovanosti. Medzi ľuďmi vyvolal ošiaľ a streamovací gigant preto dlho nezaháľal a už o niekoľko dní uvedie trojdielnu dokumentárnu novinku o Jeffrey Dahmerovi, informuje Today

Článok pokračuje pod videom ↓

Nový seriál divákov upútal natoľko, až ho niektorí zhltli „na jeden šup“. Zaujímavý je nepochybne aj svojou formou. Síce ukazuje kontroverzného vraha a kanibala, no sústredí sa na rozprávanie príbehu z pohľadu jeho obetí a ľudí, ktorým navždy poznačil život.

Netflix si uvedenie novinky geniálne načasoval

Mnohí Dahmera lepšie spoznali až teraz, vďaka seriálu, a jeho príbeh ich zaujal natoľko, že sa snažia o ňom zistiť čo najviac informácií. Preto si Netflix nemohol uvedenie trojdielnej dokumentárnej novinky s názvom Rozhovory s vrahom: Výpoveď Jeffreyho Dahmera (Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes) lepšie načasovať.

Dokumentárna séria Rozhovory s vrahom je pre fanúšikov true crime tvorby Netflixu veľmi dobre známa. Najprv priniesla výpoveď Teda Bundyho, po nej Johna Wayna Gacyho a teraz prichádza práve s Dahmerom.

Foto: Profimedia

Prinesie novoobjavené rozhovory

Oficiálny text distribútora sľubuje priniesť novoobjavené rozhovory, ktoré vznikli medzi týmto sériovým vrahom a jeho právnickým tímom. Má sa zaoberať predovšetkým tým, ako sa mu podarilo vykorisťovať marginalizované komunity vďaka svojej rasovej príslušnosti, sexualite či polícii, ktorá nekonala tak, ako mala.

Premiéra novinky Rozhovory s vrahom: Výpoveď Jeffreyho Dahmera z dielne režiséra Joea Berlingera je naplánovaná na 7. októbra.

Najnovšie články