Foto: HBO

HBO zverejnilo prvú upútavkú na nový seriál zo sveta Game of Thrones.

Stanica HBO zverejnila prvú oficiálnu upútavku na pripravovaný seriál House of the Dragon. Prvé ukážky uzreli svetlo sveta pri príležitosti dnešného slávnostného spustenia služby HBO Max Europe.

Článok pokračuje pod videom ↓

Fanúšikovia seriálu Hra o tróny (Game of Thrones) sa konečne dočkali. HBO po mesiacoch naťahovania konečne ukázalo, ako bude vyzerať prvý z chystaných spin-offov tohto celosvetového kultu.

Seriál, ktorého dej sa odohráva 200 rokov pred udalosťami seriálu Hra o tróny, vychádza z knihy Georgea R. R. MartinaOheň a krv a rozpráva príbeh rodu Targaryenovcov. Na slovensko-českom trhu ho HBO uvedie ako Hra o tróny: Rod draka. Krátky teaser si môžete pozrieť nižšie.

Upútavka odhalila prvé oficiálne zábery z dlho očakávaného seriálu, v ktorých sa okrem už skôr oznámených predstaviteľov niekoľkých úloh objavili ďalšie tváre z hereckého obsadenia, a to napríklad Wil Johnson, John Macmillan, Savannah Steyn a Theo Nate. Už zo skôr oznámených mien v seriáli uvidíme tváre ako Paddy Considine, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Matt Smith, Steve Toussaint, Rhys Ifans, Eve Best, Sonoja Mizuno a ďalších.

Spolutvorcom a producentom tohto seriálu je autor Hry o tróny, George R. R. Martin, ktorý na projekte pracuje s Ryanom Condalom, Miguelom Sapochnikom, Vinceom Gerardisom a ďalšími. HBO nový a očakávaný seriál uvedie na jar roku 2022.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články