Foto: Unsplash / Twitter.com (arbyswehavethe2)

Upozorňujeme, že detaily článku a video nie sú vhodné pre citlivé povahy.

Cestovanie lietadlom môže znepríjemniť množstvo faktorov. No to, čo sa odohralo na palube letu z Atlanty do Barcelony, by nechcel zažiť nikto. Ako informuje Vice, jedného z pasažierov postihli také tráviace ťažkosti, až sa muselo lietadlo otočiť a vrátiť späť. Prečo? Aby bolo poupratované.  

Cestujúci lietadlom leteckej spoločnosti Delta zažili pred niekoľkými dňami veľmi nepríjemné chvíle. No predovšetkým jeden, ktorého trápila taká hnačka, že sa lietadlo muselo vrátiť späť do Atlanty. A asi sa zhodneme na tom, že toto by nechcel zažiť nikto z nás, pretože sám sa nielenže musel cítiť kvôli situácii nepríjemne, ešte ho trápilo aj zdravie.

Koluje nahrávka pilota, aj neoverené video

Na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) bola zverejnená nahrávka, ktorá má údajne zachytávať hlas pilota tohto letu. Spomína v ňom, že je to biohazard, pretože sa na palube nachádza cestujúci, ktorý má po celý čas hnačku. A preto sa musia otočiť.

Po dvoch hodinách v oblakoch sa teda lietadlo vrátilo späť na letisko, aby bol jeho interiér vyčistený.

Na internete sa objavilo aj video, ktoré údajne zachytáva vnútro lietadla po tejto udalosti. Portál však zdôrazňuje, že jeho pravosť nie je overená. Osoba, ktorá ho zdieľala, tvrdí, že je bratom jedného z cestujúcich. Vo videu je vidieť špinavá ulička a neporiadok.

Takto to malo prebiehať

UNILAD bližšie opisuje, čo sa na palube dialo. Spomína, že sa kabínou začal šíriť nepríjemný zápach. Pasažiera postihla tak silná hnačka, že nestihol dôjsť na toaletu. Podľa opisu pasažierov sa to ocitlo až v uličke a šírilo neznesiteľný zápach.

Po pristátí bolo lietadlo vyčistené a napokon let pokračoval na svojej plánovanej trase.

Najnovšie články