Ilustračná foto: Unsplash

Prípad rieši už aj polícia.

Na jednej z diskoték v meste Humenné došlo k znásilneniu mladého dievčaťa, ktoré našli kamaráti v zlom psychickom stave. Rodičia sa rozhodli prípad riešiť cez políciu, ktorá už rozbehla pátranie.

Portál Noviny.sk informoval v piatok večer o tom, že v Humennom na východe Slovenska došlo na diskotéke k znásilneniu. Obeťou bolo mladé dievča, ktoré našli kamaráti v zlom stave a odviezli ju domov. „Prišla domov v hroznom stave, bola na tom psychicky veľmi zle, prišla domov a plakala,“ popísala stav dcéry mama obete pre Noviny.sk.

Kamerové záznamy by mohli pomôcť

Totožnosť obete zatiaľ nie je z citlivých dôvodov úplne zrejmá, no rodičia rozbehli akciu na to, aby čím skôr dolapili možného páchateľa. Po oznámení prípadu na polícii podstúpilo mladé dievča aj lekárske prehliadky a polícia vzala na expertízu jej šaty.

Ilustračná foto: TASR – Lukáš Grinaj

Z danej tanečnej akcie by mali byť k dispozícii aj rôzne kamerové záznamy, ktoré by potenciálne vedeli pomôcť usvedčiť človeka, ktorý tento ohavný čin spáchal. Prípad tak nateraz ostáva predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Najnovšie články