Foto: MovieStillsDB

Matrix 4 dostáva svoje definitívne herecké obsadenie. S tým súvisí aj táto smutná novinka.

Od prvých informácií o pokračovaní ikonickej série Matrix sú fanúšikovia nadšení z množstva prekvapení a horúcich noviniek, ktoré o pripravovanej snímke prichádzajú. Portál Coming Soon však prináša správu, ktorá mnohých fanúšikov nepoteší. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Jednou z obľúbených a hlavných postáv trilógie Matrix je práve postava agenta Smitha, ktorú stvárnil herec Hugo Weaving. V novom pokračovaní, na ktoré sa môžeme tešiť už budúci rok, ho však neuvidíme. Ako prezradil v rozhovore pre Time Out samotný herec, dôvodom sú nezhody, ktoré pri plánovaní natáčania vznikli.

Foto: MovieStillsDB

Matrix bez predstaviteľa agenta Smitha

Podľa pôvodných plánov režisérky Lany Wachowski sa Weaving v Matrixe 4 objaviť mal. Ako však sám uvádza, trvalo až osem týždňov, kým sa dohodli na dobe natáčania, ktorá by obom stranám vyhovovala, keďže herec pracuje aj na divadelnom predstavení The Visit, ktoré má mať premiéru už 31. januára. Napokon sa však tvorcovia rozhodli, že Matrix 4 bude pokračovať bez neho.

Potvrdené však je, že v hlavných úlohách uvidíme opäť obľúbenú hviezdnu dvojicu Keanu Reevesa a Carrie-Anne Moss ako Nea a Trinity. Okrem neho sa môžeme tešiť napríklad na obľúbenca zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu (How I Met Your Mother) Neila Patricka Harrisa, Jessicu Henwick, ktorú mohli diváci vidieť napríklad v úvodnej časti tretej trilógie Hviezdnych vojen (Star Wars: Sila sa prebúdza) alebo Jonathana Groffa zo seriálu Mindhunter z dielne streamovacej služby Netflix.

Foto: MovieStillsDB

Napriek tomu, že podrobnosti o deji nie sú známe a tvorcovia detaily taja, už podľa obsadenia je jasné, že sa je na čo tešiť. Plánovanej premiéry by sme sa mali dočkať už 21. mája 2021 a to v rovnaký deň ako ako bude mať premiéru film John Wick 4, v ktorom hlavnú úlohu stvárnil rovnako Keanu Reeves.

comingsoon.net

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články