Foto: MovieStillsDB

Premiéra štvrtého Matrixu sa nezdaržiteľne blíži. Uvidíme ho už o menej ako mesiac.

Snímka The Matrix Resurrections, ktorá je štvrtým filmom v poradí tejto kultovej série, sa do kín po celom svete a na streamovaciu platformu HBO Max dostane už 22. decembra. Doposiaľ sme mali možnosť vidieť len jeden trailer, iným spôsobom ale prebieha reklamná kampaň v takom Japonsku. Tam už diváci vidia v televíznom vysielaní aj špeciálny spot, ktorý toho odhalil ešte viac, než veľký trailer samotný.

Článok pokračuje pod videom ↓

Japonskí fanúšikovia Matrixu si dokonca nový film budú môcť užiť s 5-dňovým predstihom oproti zvyšku sveta. A keďže filmári chcú predovšetkým divákov nalákať do kinosál, ukazujú im z The Matrix Resurrections v televíznych spotoch viac nových záberov, ako zvyšku sveta.

TV spot, na ktorý upozornil web Coming Soon, si môžete pozrieť nižšie.

Samozrejme, ide o medzinárodný TV spot, ktorý sa neskôr objaví aj na iných trhoch. V Japonsku ho však videli medzi prvými a dostal sa aj na japonský YouTube kanál štúdia Warner Bros., ktoré je producentom aj distribútorom štvrtého Matrixu. Vidieť v ňom môžete krátke uvítanie od Keanu Reevesa (Neo), ktorý pozýva všetkých do kina. Po ňom nasleduje množstvo akčných sekvencií a aj viac záberov postáv Nea a Trinity, hlavných hrdinov série.

Staré aj nové tváre v Matrixe 4

The Matrix Resurrections nám predstaví starý známy svet, ktorý však po rokoch prešiel zmenou a hlavní hrdinovia si na seba akoby nespomínali. Svoje pôvodné úlohy okrem Keanu Reevesa stvárni aj Carrie-Anne Moss (Trinity) či Jada Pinkett Smith (Niobe). Opäť sa vrátia aj Lambert Wilson či Daniel Bernhardt, ktorí si zahrajú svoje známe úlohy darebákov.

Foto: Warner Bros.

Nováčikmi v obsadení je Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jones, Christina Ricci, Telma Hopkins, Eréndira Ibarra, Toby Onwumere, Max Riemelt a Brian J. Smith.

Na režisérsku stoličku opäť zasadla Lana Wachowski, ktorá napísala aj scenár spolu s Aleksandrom Hemonom a Davidom Mitchellom.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články