Foto: HBO

Čakanie na Game of Thrones sa zase o trochu skrátilo.

Fanúšikovia Westerosu by mali zbystriť pozornosť. Nie je to až tak dávno, čo nám pred očami bežali záverečné titulky poslednej časti. Na novú sériu si ešte počkáme, no už presne vieme, ako dlho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mnohé otázky zostali nezodpovedané a osudy postáv sa ešte viac skomplikovali. Seriál Game of Thrones, ktorý ovládol svet, sa na obrazovky HBO vráti v roku 2019. Skutočnosť je však taká, že to bude možno o trošku skôr ako si všetci mysleli. Seriálová herečka Maisie Williams sa v rozhovore pre Metro preriekla dokonca o presnom dátume: „Prvá epizóda seriálu by mala byť odvysielaná už v apríli 2019. Je toho ešte veľa, čo treba stihnúť, a preto nikto nechce veci náhliť. Pre našich fanúšikov a všetkých divákov musíme podať tie najlepšie výkony.“ Napriek tomu, že si na ôsmu sériu ešte rok počkáme, to nie je až také zlé. Najväčších fanúšikov udržia na vlne Westerosu rôzne teórie o možnom konci príbehu, no a mnohí si čakanie vedia spríjemniť aj písanou verziou. Maisie ďalej prehovorila o veľkolepom a očakávanom finále. Podľa nej by Arya už konečne mohla nájsť pokoj. „Všetky tie veci, ktoré sa jej diali počas celého príbehu boli mnohokrát desivé, zvláštne a agresívne. Bolo by úžasné, keby Arya znovu objavila samú seba a vzdala sa toho hnevu a túžby po pomste, ktorá ju ovláda. Chcela by som, aby bola napokon šťastná.“ Maisie okrem toho dodáva, že s ostatnými hercami sa medzi nimi vytvorilo skutočné priateľské puto.

Autor knižnej série George R. R. Martin sľúbil fanúšikom veľké finále plné vypätých emócií. Uvidíme, ako si s jeho nápadmi poradia samotní tvorcovia seriálu.

Pozri aj: Tento detail si v poslednej epizóde Game of Thrones všimol len málokto. Podporuje teóriu, ktorá by mohla všetko zmeniť

unilad.co.uk

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články