Foto: MovieStillsDB

Takto bude vyzerať október na obľúbených streamovacích platformách.

Tohtoročné leto je nenávratne za nami a nezostáva nič iné, len sa pomaly, ale isto pripraviť na chladnejšie jesenné večery. Mnohí z vás ich možno trávia pod dekou a s knižkou v ruke. Ak ale patríte k tej skupine ľudí, ktorá si rada zapne nejaký film alebo seriál, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov, čo svojim predplatiteľom ponúknu obľúbené streamovacie platformy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj takto bude vyzerať október na streamovacích platformách Netflix, Apple TV+, SkyShowtime, Disney+ či Amazon Prime Video.

The Family Stallone (SkyShowtime) – 2. október

Po stvárnení niektorých z najlegendárnejších postáv v histórii kinematografie je Sylvester Stallone pripravený sprístupniť kamerám to, čo považuje za najväčšiu úlohu svojho života: postavu otca. Tento nový dokumentárny seriál, v hlavných úlohách so Stallonem, s jeho dcérami a s manželkou, pozýva k stolu jednej z najslávnejších hollywoodskych rodín.

Strašidelný dom/Haunted Mansion (Disney+) – 4. október

Halloweenske obdobie bude vo veľkom oslavovať streamovacia platforma Disney+ uvedením hneď niekoľkých, duchársky ladených noviniek. Prvou z nich bude rodinná fantasy komédia inšpirovaná klasickou atrakciou v zábavných parkoch Disneyland.

Ústrednými postavami sú osamelá ženy a jej syn, ktorí si najmú samozvaných lovcov duchov, aby z ich sídla vyhnali nevítané strašidlá.

Dear Mama (Disney+) – 4. október

Nebýva zvykom, že Disney+ uvedie z nového seriálu všetky časti naraz, v tomto prípade je to ale inak.

Päťdielny seriál od oceňovaného režiséra Allena Hughesa, ktorý sa vymyká konvenciám tradičného dokumentárneho rozprávania, prináša pútavý príbeh o matke Afeni a jej synovi Tupacovi Shakurovi. Ich príbeh je kronikou možností a rozporov v Spojených štátoch od čias revolučného nadšenia až po najostentatívnejšie desaťročie hiphopovej kultúry. Seriál vznikol pre kanál FX.

Ďalšie zaujímavé novinky na Disney+ v októbri:

Loki (season 2) – 5. október
Edge of the Unknown with Jimmy Chin – 11. október
The Boogeyman – 11. október
Goosebumps – 13. október
Appendage – 18. október

Všetko hneď/Everything Now (Netflix) – 5. október

Spomedzi streamovacích platforiem si najviac pôvodných, a aj zakúpených noviniek tradične pre svojich predplatiteľov pripravil Netflix. Zaujímavým počinom nepochybne bude britský dramedy seriál Everything Now, ktorý opäť poodhalí ťažký život teenagerov.

Ústrednou hrdinkou je 16-ročná Mia, ktorá sa dlho liečila z anorexie. Spíše si preto zoznam najdôležitejších vecí, ktoré by mal každý mladý človek zažiť, aby si všetko zmeškané vynahradila.

Férová hra/Fair Play (Netflix) – 6. október

Netflix predstavil už niekoľko erotikou šmrncnutých filmov či seriálov, ani jeden sa však s priveľkými kvalitami nestretol. Tentoraz sa o pošteklenie diváčok pokúsi erotický triller s názvom Fair Play s Phoebe Dynevor (Bridgerton) a Aldenom Ehrenreichom (Oppenheimer) v hlavných úlohách.

Vzťah čerstvo zasnúbeného páru sa začne nečakane rozpadať pod rukami po tom, ako jedného z dvojice v práci povýšia. Áno, vo filme dôjde aj na horúce a šteklivé scény. Koľko ich bude a či budú stáť za to, sa dozvieme už o týždeň.

Tento článok je dostupný členom Interez PREMIUM

Uložiť článok

Najnovšie články