Foto: MovieStillsDB / Profimedia

Ako vyzerali posledné chvíle Charlieho Sheena na pľaci tohto obľúbeného sitkomu?

Sitkom Dva a pol chlapa (Two and a Half Men) môžeme rozdeliť na dve časti — s Charliem Sheenom a po jeho odchode. Asi sa zhodneme na tom, že fanúšikovia obľubujú predovšetkým jeho prvú verziu a mnohí neboli z príchodu Ashtona Kutchera, či smerom, ktorým sa seriál uberal, vôbec nadšení. Magazín The Things si zaspomínal na Sheenov posledný deň na pľaci, ktorý bol plný problémov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Herecký kolega Charlieho Sheena, Jon Cryer, ktorý stvárnil postavu Alana priznal, že Charlie sa postupom času zmenil. Na nakrúcanie 8. série, ktorá bola jeho poslednou, chodil bledý, spotený a rozprával sa sám so sebou. Okrem toho bol pochudnutý a že niečo nie je tak, ako má byť, sa odrážalo aj na jeho herectve. Nepamätal si repliky a nedokázal stáť na nohách.

Po poslednej klapke odišiel. Už nastálo

Nakrúcanie poslednej časti, v ktorej sa Charlie objavil, bolo plné komplikácií. Nedokázal povedať ani jednu repliku správne, a keď kamery vypli, ešte nalíčený odišiel von a dal sa odviesť domov.

To bol jeho definitívny koniec a takto vznikla posledná epizóda, ktorú natočil. Žiadna rozlúčka s hereckými kolegami sa teda nekonala a Charlie sa k svojmu odchodu postavil po svojom.

Uvažovalo sa o tom, že by sa mohol objaviť v úplne poslednej časti sitkomu a dať mu zbohom, aké si zaslúži (na tú scénu s falošným Charliem a klavírom by sme asi všetci chceli zabudnúť). No nestalo sa tak. A dôvod? Predstavy Charlieho a tvorcu Chucka Lorreho sa nezhodli.

Foto: Profimedia

Záver mohol byť ešte bizarnejší

Charlie chcel zazvoniť na zvonček svojho niekdajšieho domu a vrúcne sa zvítať so svojím bratom. Lorre namiesto toho navrhoval, aby sa pozrel priamo do kamery a začal žartovať na tému nebezpečenstva drog. A následne by ho zabil klavír.

Charlie Sheen však toto odmietol urobiť a namiesto toho nám tvorcovia priniesli hádam ten najhorší koniec, aký sme kedy v sitkomoch videli.

Uložiť článok

Najnovšie články